Gra hazardowa Beach
Graj teraz

Beach

  • NetEnt

Beach to gra typu jednoręki bandyta, która pochodzi od firmy Net Entertainment. Tym razem firma ta postawiła na motyw plaży. Jak doskonale wiemy, morze często wyrzuca na brzeg i plażę różne rzeczy, wśród których znajdować się mogą i prawdziwe skarby. Naszym zadaniem jako graczy jest odnalezienie wśród tych „rozbitków” najwyższych wygranych.

Gra Beach to slot, który stanowi automat z 5 bębnami oraz 3 rzędami. Umieszczono w nim 20 linii wygrywających. Dodatkowo mamy 10 poziomów zakładu oraz wartość monety do poziomu 1.00. wszystko to razem sprawia, że możemy obstawić za jednym razem nawet kwotę 200 euro. Gra jest o tyle przyjemna, iż posiada interesującą szatę graficzną oraz system obrotu. Zamiast standardowych obracających się bębnów mamy tutaj do czynienia z falą, która zalewa obraz i pozostawia po sobie na plaży symbole.

Co do samych symboli w grze, to mamy tutaj do czynienia z kilkoma niezwykle wartościowymi znakami. Są nimi: skrzynia ze skarbem, muszla z perła oraz trzy inne muszle. W przypadku skrzyni ze skarbem w najlepszej konfiguracji gwarantuje ona nam nawet 2 tysiące monet! W grze ponadto znaleźć możemy symbol wild oraz scatter, a także octopus wild reprezentowany przez zabawną ośmiornicę. Zamienia on pozycje symboli na bębnach, co zwiększa nasza szansę na lepszy układ.

Graj za darmo Beach

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa BeachZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe