Gra hazardowa Bermuda Triangle  za darmo
Graj teraz

Bermuda Triangle

  • PlayTech

Slot Bermuda Triangle jest bardzo ciekawym rozwiązaniem studia Playtech. Jest to gra klasyczna, która nawiązuje do jednorękiego bandyty, którego możecie znać z barów i pubów z końca ubiegłego wieku. Mimo bardzo prostego układu graficznego i braku dodatków z których słyną nowoczesne gierki, napotkacie tu wiele atrakcji po które po prostu warto sięgnąć. Z tej też okazji zapraszamy was do krótkiej recenzji w której poruszamy wszelkie możliwe wątki powiązane z tematyką Bermuda Triangle. Sam tytuł bowiem związany jest bezpośrednio z trójkątem bermudzkim, jednym z najbardziej charakterystycznych obszarów oceanu, wokół którego obrosły już właściwie legendy i mity.

Zachęcając was do zabawy przytoczymy najpierw podstawy. Bermuda Triangle oferuje nam trzy bębny i taką samą ilość rzędów, na których zaimplementowano 5 zwycięskich układów. To spora wartość, gdyż większość klasyków opiera się tylko na jednym szczęśliwym rozwiązaniu. Co ciekawe, stawki początkowe będą tu bardzo niewielkie i sięgają 0,01 żetonu, przy czym RTP ustalono na wysokim poziomie 96,73%, co również jest pewnego rodzaju pozytywną odskocznią od normy. Jackpot w razie wydobycia najlepszego rozwiązania zapewni wam 1 000 żetonów na dalszą grę.

Jak kształtuje się plansza? Otóż jej głównym elementem jest wielkie logo z lecącym samolotem. W dolnej części widnieje sam system rozgrywki, a po lewej stronie wszelkie znaki nawiązujące do pięciu zwycięskich linii. Nie brakuje oczywiście wyboru stawki, zakładu typu Bet One oraz Bet Max. U góry znajdziecie z kolei wszelkie dostępne tam znaki, rekiny, delfiny, ośmiornice, a także samolot oraz najlepiej płatne okręty żaglowe. Tytuł całkowicie pozbawiony jest znaków Wild, Scatter, gier bonusowych, trybu Gamble czy też darmowych spinów, co z kolei wpływa na błyskawiczną rozgrywkę, którą przeprowadzicie.

Bermuda Triangle jest dostępne do gry za darmo. Odpowiada za to system demo credits, czyli wirtualnej waluty. Jest ona nieograniczona, nie wymaga rejestracji i depozytów, a przy tym wszystkim pozwala na zabawę i poznawanie systemu tego hitu.

Graj za darmo Bermuda Triangle

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Bermuda Triangle  za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe