Hungry Shark gra wrzutowa online
Graj teraz

Hungry Shark

  • Wazdan

Jednoręki bandyta Hungry Shark to video slot, który należy do firmy Wazdan. Jest to gra hazardowa, której głównym bohaterem jest samotny rozbitek, na którego życie czyha krwiożerczy rekin. Jest to bardzo ciekawa maszyna wrzutowa online o całkiem dobrej grafice. Autorzy postarali się o stworzenie dobrej atmosfery podwodnego świata. Mamy tutaj falującą wodę, bąbelki powietrza, pływające ryby, pojawiającego się co chwila tytułowego rekina. Jeśli do tego dodamy sam automat z bębnami, to razem łącznie tworzy to miły dla oka video slot.

Hungry Shark należy do popularnego obecnie nurtu maszyn 5 na 3, czyli składa się z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Do dyspozycji mamy aż 20 linii wygrywających. Możemy skorzystać z opcji ustawienia 5, 10 lub 20 linii przy każdym obrocie bębnami. W systemie Hungry Shark możemy wybrać jeden z 7 poziomów monety, co będzie wpływało na nasz końcowy zakład. Rozpiętość wysokości stawek w Hungry Shark prezentuje się na przedziale 0.10 - 100.00, czyli możemy wybierać zarówno niskie zakłady, jak i całkiem wysokie.

Hungry Shark jest grą hazardową z kilkoma rodzajami symboli na bębnach. Najczęściej spotykane będą figury karciane, czyli A, K, Q, J, 10. Przynoszą one od 50 do 1500 monet. Na znacznie więcej liczyć możemy dzięki białej fladze rozbitka, butelce z listem w środku, pistoletowi z racami oraz rekinowi. Ten ostatni przynieść nam może nawet 50 tysięcy monet za 5 symboli. W Hungry Shark obecny jest również scatter. Pod postacią tratwy rozbitka przynosi nam 10 darmowych spinów. Ciekawe jest również to, ze przed rozpoczęciem gry za darmowe obroty, możemy wybrać symbol bonusowy. Może się on pojawić jako rozszerzona wersja na całym bębnie, co zwiększa nasze szanse na wygrane. Po każdej wygranej możemy także skorzystać z popularnej opcji gamble.

Hungry Shark to automat online, który możemy polecić każdemu miłośnikowi kasyn internetowych. Wysokie wygrane, całkiem dobra grafika należą do najważniejszych atutów tej gry.

Graj za darmo Hungry Shark

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Hungry Shark gra wrzutowa onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe