Viking Gods: Thor and Loki bezpłatna gra
Graj teraz

Viking Gods: Thor and Loki

  • Playson

Gra Viking Gods: Thor & Loki to wideo slot, którego autorami są specjaliści ze studia deweloperskiego Playson. Cała propozycja oparta jest na zimowej krainie, która nawiązuje do nordyckich mitów i legend w której pojawiają się liczne bóstwa, tu Loki oraz Thor. Ten mroźny klimat ma w sobie nutkę adrenaliny i przede wszystkim bardzo ciekawie się prezentuje. Deweloper należy do firm, która specjalizuje się przede wszystkim w klasykach, w tym jednak wydaniu wyszło im doskonałe połączenie propozycji standardowych z nowinkami technologicznymi o czym napiszemy w dalszej części tego tekstu.

Jeśli chodzi o Viking Gods, to bazuje na 5-bębnowym systemie z 3 rzędami, na które udało się przenieść aż 15 zwycięskich linii. To bardzo dużo, dlatego warto spinować i podejmować ryzyko. Minimalna stawka za linię to tylko 0,01 żetonu, co również jest ciekawym pomysłem. Kumulacja bazowa szacowana jest na 750 żetonów, a RTP wynosi 96,88%. Po lewej i prawej stronie planszy macie wgląd we wszystkie układy na które trzeba polować. Wystarczy najechać myszką na dany znaczek, by przekonać się o jej rozwinięciu. Na dole mapy znajdziecie z kolei wgląd w menu, a także stan konta, ustawicie grane linie, wartość żetonów, zakład maksymalny.

Jeśli interesują was konkretne symbole, to trzeba powiedzieć, że Playson przygotowało mocne zestawienie, całkowicie odrębne od klasyków. Znajdziecie tam nordyckie znaki z mitologii, ale też wszelkiej maści wisiorki i talizmany. Znacznie lepiej płatne będą oczywiście dziwne kryształy, które unoszone są na sznurkach. Płonie w nich ogień i błyskawica. Kluczowe będą tu bonusy Thora i Lokiego, które odpowiadają za uruchomienie fazy darmowych spinów. Obie mocno się od siebie różnią i wpływają na całkowity układ rozgrywki. Podobnie zresztą jak i Wild, występujący w trzech formach. To one będą wymieniać grafiki z planszy.

Tytuł Viking Gods: Thor & Loki wypróbujecie za pomocą wirtualnej waluty. Ta fikcyjna gotówka jest nieograniczona i pozwoli dokładnie poznać system.

Graj za darmo Viking Gods: Thor and Loki

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Viking Gods: Thor and Loki bezpłatna graZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe