Book of Ra Deluxe bezpłatna gra
Graj teraz

Book of Ra Deluxe

  • Novomatic

Book of Ra Deluxe to odnowiona i poprawiona w kilku miejscach wersja klasycznej gry Book of Ra, która została wypuszczona kilka lat wcześniej przez firmę Novomatic. Zmieniono tutaj szatę graficzną, dodano linii płatniczych, a także powiększono możliwe wygrane. Dzięki temu znajdziemy tutaj te same symbole, co w pierwowzorze, a przy tym także będziemy mogli liczyć na większe wygrane.

Book of Ra Deluxe jest to wideo automat, w jakim zetkniemy się z systemem gry oraz grafika typową dla nowszych produkcji tego studia. Jest to gra hazardowa, w jakiej mamy do dyspozycji 5 bębnów oraz 3 rzędy. Zastosowano tutaj 10 linii płatniczych, a najwyższy zakład w grze wynosi 10 tysięcy kredytów. W grze tej mamy dokładnie te same symbole, co w przypadku Book of Ra. Są to: postać archeologa niczym Indiana Jones, skarabeusz, posąg egipski oraz sarkofag z mumią. W wersji bardziej egipskiej dodano tutaj także 5 karcianych symboli: od Asa do 10. Jeśli chcemy wygrać jak najwięcej, to liczmy na układ z archeologiem, albowiem jest on w stanie zapewnić nam do 5 milionów kredytów!

Symbol księgi pełni tutaj role symbolu scatter. Wylosowanie co najmniej 3 takich znaków sprawia, ze otrzymujemy ze strony automatu 10 darmowych obrotów oraz jeden specjalny symbol, który muzę jednocześnie zająć miejsce kilku znaków na bębnach.

Graj za darmo Book of Ra Deluxe

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Book of Ra Deluxe bezpłatna graZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe