Gra maszynowa online Vikings Go Berzerk
Graj teraz

Vikings Go Berzerk

  • Yggdrasil

Vikings Go Berzerk Slot to bardzo oryginalny i miły dla oka video slot pochodzący od Yggdrasil Gaming software. Jak już sama nazwa wskazuje, tematyką tego automatu online jest świat Wikingów. Już sam początek jest niezwykle emocjonujący, gdyż wita nas intro, gdzie widzimy zamrożone w czasie, poniekąd skamieniałe postaci Wikingów walczących z kobietami-harpiami. Dzięki temu mamy pewność, iż oferowany jest nam video slot typu 3D z wyjątkową grafiką w jakości HD oraz znakomitymi animacjami czy efektami dźwiękowymi.

Yggdrasil Gaming software postawiło na klasyczne 5 bębny. W przeciwieństwie do wielu produktów na rynku ten video slot posiada nie 3 a 4 rzędy z symbolami. Dodatkowo zyskujemy tutaj aż 25 linii wygrywających. Ciekawym wyjściem jest to, że za każdym razem ustawione są wszystkie linie na bębnach. Minimalny zakład wynosi 0.25, natomiast maksymalny 125. W grze zdecydowano się na różnorodną symbolikę. Na początku znajdziemy najmniej wartościowe znaki, które jednak mogą przynieść nam mniejsze lub większe wygrane. Są to cztery monety: złota, srebrna, miedziana oraz czarna. Następnie znajdziemy bardziej wartościowe znaki, którymi są postacie Wikingów: kobiety, starca, jednookiego wojownika i lidera.

W grze umieszczono również dodatkowe symboile. Wild zastępuje wszystkie znaki na bębnach z wyjątkiem tych, które przynoszą darmowe spiny. Same darmowe spiny po prostu opisane są jako Free Soins. Kiedy wylosujemy 3 to otrzymamy 7 darmowych rund, przy 4 będzie ich 14, a przy 5 aż 21. Za każdym razem otrzymujemy również bonus. Ciekawym wyjściem są dwa mody w grze: Rage oraz Berzerk. W przypadku pierwszego za każdym razem, kiedy wygrywamy ładuje się moc Wikinga - gdy osiągnie pełen status, otrzymujemy 7 darmowych spinów. W przypadku Berzerk Wikingowie zawsze wygrywają z syrenami w czasie gry darmowymi spinami.

Na bębnie numer 4 może pojawić się również specjalna skrzynia ze skarbami. Wybieramy wtedy jedną z 5 i wygrywamy określone nagrody. Może to być od 50 do 1000 monet, 7 - 21 darmowych spinów. Podczas gry z darmowych spinów również może to być od 50 do 1000 monet, lecz z kolejnymi spinami czy symbolami Wild Reel.

Graj za darmo Vikings Go Berzerk

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra maszynowa online Vikings Go BerzerkZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe