Darmowy jednoręki bandyta Golden Ark
Graj teraz

Golden Ark

  • Novomatic

Golden Ark to gra hazardowa, od firmy Novomatic. Jest to gra, której system jest nam znany z innych produkcji tego studia dla kasyn internetowych. Mamy tutaj klasyczny układ oraz sprawdzoną szatę graficzną. Historia tutaj dotyczy kobiety podróżniczki i archeologa, wzorowanej na Indianie Jonesie, która poszukuje skarbów Starożytnego Egiptu.

Golden Ark jako wideo automat złożony jest z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Wprowadzono na nim 10 linii wygrywających, a także bardzo szeroki wybór wartości zakładu. Dzięki temu nasz maksymalny wkład wynosić będzie 10 tysięcy kredytów. Gra posiada symbolikę typową dla archeologów oraz Egiptu. Jest tutaj między innymi postać kobiety archeologa, złoty posąg oraz dwa medale z tajemniczymi inskrypcjami. Ponadto zastosowano tutaj symbole karciane od A do 10. najlepiej wypłacalny jest symbol dziewczyny, która gwarantuje nam do 5 milionów kredytów.

W Golden Ark możemy zetknąć się z symbolem scatter. Taki symbol w kształcie tajemniczej księgi zapewnia nam nie tylko do 2 milionów kredytów, lecz też dzięki niemu możemy liczyć na 10 darmowych spinów. Jeśli uda nam się wygrać jakikolwiek płatny układ, to będziemy mogli skorzystać z opcji gamble. Oferuje nam ona wybór jednej z dwóch kart. Jeśli utrafimy, możemy zwiększyć pule, przegrana z kolei oznacza utratę całości z zakładu.

Graj za darmo Golden Ark

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy jednoręki bandyta Golden ArkZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe