Darmowa gra hazardowa Forbidden Throne
Graj teraz

Forbidden Throne

  • Microgaming

Forbidden Throne slot to niezwykle ciekawa propozycja ze strony studia deweloperskiego Microgaming. Jest to gra osadzona w klimatach rycerskich i związanych z legendami o dawnych królestwach. Akcja osadzona została w mitycznej krainie, w której spotkać można rycerzy i smoki. Mamy tutaj do czynienia z video slotem składającym się 5 bębnów. Umieszczono na nich aż 40 linii wygrywających, dzięki czemu mamy całkiem spore szanse na zmienianie wartości i wysokości stawki czy okazji na wygrane.

Forbidden Throne posiada 3 rzędy, na których pojawiać się będą różnorodne symbole. Znajdziemy wśród nich zarówno te mniej jak i bardziej wartościowe. Do tych mniej wartościowych zaliczymy symbole klejnotów. Jest to zielony, niebieski, żółty, złoty oraz czerwony klejnot. Jednak bardziej zależeć będzie nam na wartościowych symbolach. Są to: tajemnicza księga, dwa hełmy, płatek śniegu oraz złoty pierścień.

W grze oczywiście spotkamy specjalne symbole. Pierwszym z nich jest tytułowy Forbidden Throne, który zastępuje wszystkie symbole na bębnach z wyjątkiem scatter. Jeśli trafimy 5 symboli wild, to możemy liczyć na wygraną aż 300 euro lub dolarów. Ciekawym rozwiązaniem są również specjalne dzikie rolki. Jest to 5 symboli prezentujących jednorożca, kobietę, zamek, rycerza oraz feniksa. Jeśli którykolwiek z nich pojawi się na bębnach, to również zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem scatter. Różnica polega jednak na tym iż są to kolumnowe symbole o długości całego bębna. Wspominane do tej pory symbole scatter pod postacią magicznej kuli są w stanie zagwarantować nam darmowe spiny. Jeżeli wylosujemy 3 symbole Scatter, to otrzymamy 10 darmowych spinów, z kolei 4 symbole Scatter dadzą nam 20 darmowych spinów, a 5 symboli Scatter da nam 30 darmowych spinów.

Forbidden Throne to niezwykle atrakcyjny video slot pod względem graficznym jak i dźwiękowym. Możemy cieszyć się bardzo miłymi dla ucha dźwiękami, jak i atrakcyjnymi animacjami. Gra w niego to czysta przyjemność. Możemy stawiać tu od 40 centów do 200 euro lub dolarów, co daje nam szanse na różnorodne wygrane.

Graj za darmo Forbidden Throne

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra hazardowa Forbidden ThroneZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe