Darmowa gra wideo Meerkat Mayhem
Graj teraz

Meerkat Mayhem

  • Microgaming

Automat Meerkat Mayhem powstało w studiu deweloperskim Quickfire. To odłam Microgaming, które na pewno doskonale znacie. Czego można się tutaj spodziewać? Cóż, jest to szalenie specyficzny slot, o którym powiedzieć można niezwykle dużo. Po pierwsze bazuje on na… dziwnych wiewiórkach, magii i… w gruncie rzeczy w żadnym przypadku niezwiązanymi ze sobą znakami. Ma to wszak swój urok, który postaramy się jak najlepiej przedstawić w tym mini artykule. Zapraszamy zatem do lektury. Miłego czytania!

Sama gierka oparta jest na systemie 5x3, czyli z klasycznymi pięcioma bębnami. Znajdziecie w nim 30 układów zwycięskich, co jak na ten rodzaj gry jest dość innowacyjne i może wciągnąć na dłuższą rozrywkę. Plansza pokazuje układ zamkowy, gdzie w lewym dolnym rogu siedzi diabelska wiewiórka. Na dole widnieje jeszcze balans żetonów, liczba rozgrywanych linii, wartość zakładu na każdą z nich i naturalnie „spin”. Meerkat Mayhem w całości oparty jest na wizerunkach nietypowych, nie ma tu karcianych układów od dziewiątki do asa. Są natomiast wiewiórki, szeryf, muzyk, pilot, jeździec na skuterze, kobieta na plaży, nurek czy czarnoksiężnik. Najważniejszymi postaciami są natomiast tancerka, para młoda, pirat i wiking.

Gdy klasyczne znaki się kończą, w gręwchodzi znak Wilds, który zamienia inne na planszy. Jest ich bardzo dużo i każdy wygląda inaczej, od nowej wersji nurka, przez pilota współczesnych samolotów. Takie rozwiązanie pozwala wprowadzać duże urozmaicenie, ale przede wszystkim zamiana symboli na planszy daje opcje na większe wygrane. Jakby tego było mało, jest też oznakowanie królowej, która oznacza Scattery. Daje ona nawet do pięciu razy większych wygranych niż normalnie (za 3 na mapie jest podwójny mnożnik, za cztery już potrójny).

Mając już taką wiedzę gorąco polecamy wam sprawdzić tryb demo. Pozwala on nauczyć się mechanizmów i systemu gry. Nie ma przy tym potrzeby deponowania gotówki czy też zakładania konta. Wszystko dzieje się na podstawie kilku kliknięć. Warto sprawdzić samemu!

Graj za darmo Meerkat Mayhem

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wideo Meerkat MayhemZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe