Bumper Crop maszyna hazardowa za darmo
Graj teraz

Bumper Crop

  • Playson

Slot Bumper Crop to idealny przykład gier nowoczesnych i przyjaznych dla oka. To wspaniałe nawiązanie do pracy rolnika i przyjemności jaką zyskuje przy udanych plonach. W takich pozycjach specjalizuje się studio deweloperskie Playson. To właśnie oni odpowiadają za wdrożenie tej pozycji na rynek. Z tej też okazji zdecydowaliśmy się sprawdzić pozycję dla was i przekonać się, czy rzeczywiście warto w nią grać i jeśli tak, to dlaczego? Odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości.

Jeśli chodzi o Bumper Crop, to nawiązując do standardowych mechanizmów zagracie tam przy układzie 5 kolumn i 3 rzędów. Minimalna stawka nie jest szczególnie wysoka, na co wpływ ma fakt, że gracie tylko o pięć zwycięskich linii. Przy tym wszystkim bardzo pozytywnie zaskakuje jackpot. Wynosi on 135 żetonów, co biorąc pod uwagę klasyczny styl rozwiązania jest ciekawą i sensowną opcją do wykorzystania. Pokuszono się tu wszak o pewne rozwiązania bonusowe, co doskonale pokazuje nam proste przesłanie: gra ma być innowacyjna. Właśnie tego spodziewamy się od Playson. Jest jednak kilka dodatkowych atrybutów, które konieczne jest, by wziąć pod uwagę. Chodzi tu oczywiście o znaki takie jak Gardener i Super Gardener.

Plansza jest oczywiście prosta, nawiązuje bezpośrednio do opisanego we stępie pola. Znajdziecie na niej informacje o grze a także wszelkie przyciski do rozgrywki: stanu konta, wyboru ilości żetonów, ich wartości, automatycznej gry czy też po prostu spinowania. Znaki dostępne w Bumper Corp to symbole karciane do asa włącznie, ale też łopata, torba z nasionami, konewka i słońce. To ono jest zresztą najlepiej płatne w przypadku zestawienia podstawowego, nie licząc właśnie dwóch symboli bonusowych, z czego pierwszy daje darmowe spiny.

Pamiętajcie, że końcowy wynik uzależniony jest niejako od rozgrywanej stawki, sami zatem zadecydujecie za ile i o ile maksymalnie zagracie. Ten jednoręki bandyta dostępny jest też często za darmo. Odpowiada za to fikcyjna waluta, która nie ma ograniczeń ilościowych i czasowych.

Graj za darmo Bumper Crop

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Bumper Crop maszyna hazardowa za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe