Gra hazardowa Weekend In Vegas bez rejestracji
Graj teraz

Weekend In Vegas

  • Betsoft

Automat Weekend in Vegas to wideo slot autorstwa specjalistów z Betsoft. Jak wiemy, to studio deweloperskie specjalizuje się w grach klasycznych. W tym jednak przypadku zdecydowano się połączyć przeszłość z nowinkami technologicznymi. Dzięki temu otrzymaliście prosty szablon graficzny, który jednocześnie sprawdza się z nowymi trendami w dodatkach. Stąd też mamy dla was krótką recenzję, na podstawie której ocenicie tytuł, nawiązujący bezpośrednio do szaleństwa w Vegas.

W tym konkretnym rozwiązaniu zagracie na planszy w stylu 5 bębnów i 3 rzędów, czyli mocno charakterystycznej i sprawdzonej. Zamieszczono na niej 243 zwycięskich dróg, które ostatecznie prowadzić będą do sukcesu. To na nie będziecie polować. Każdą z nich możecie sprawdzić, wystarczy myszką najechać na wybraną cyfrę po lewej lub prawej stronie planszy. Zaimplementowano tam dodatkowo fazy Wild, Scatter i darmowych spinów, które opisujemy jeszcze w dalszej części tego wpisu. Czarować będzie nie tylko potężny jackpot, sięgający tu 10 000 żetonów, ale również częste wygrywanie, nawet niskich stawek. Testowaliśmy pozycję ponad stukrotnie, aczkolwiek RTP nie jest tu podane do opinii publicznej. Betsoft pozostaje wierne swoim pozycjom i tych danych akurat nie udostępnia.

W grze znajdziecie bardzo prosty system gry. Widoczny jest na dole. Dostępny jest tam wgląd w opcje układów, wybór stawki, linii, wartości żetonu, ale też automatyczna gra i końcowy zakład. Sprawdzicie to całkowicie za darmo, przy wykorzystaniu fikcyjnej waluty. Jest ona nieograniczona, a przy tym nie wymaga rejestracji czy składania depozytów.

Symbole jakie znajdziecie w Weekend in Vegas to znaki karciane od 10 do asa, ale też wszelkiej maści bohaterów, którzy odwiedzają miasto czy też głównego gracza, świętującego z wielką butelką szampana, który zresztą funkcjonuje tutaj jako Wild. Może on być rozciągana na całą kolumnę, dając jeszcze więcej szans na sukces.. Pamiętajcie, że im lepsze układy i wyższe stawki, tym pokaźniejsze wygrane.

Scatter występuje tu pod postacią radiowozu policyjnego. Oops, czyżby ktoś coś przeskrobał?

Graj za darmo Weekend In Vegas

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Weekend In Vegas bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe