Gra hazardowa Creature From the Black Lagoon
Graj teraz

Creature From the Black Lagoon

  • NetEnt

Creature From the Black Lagoon to bardzo interesująca gra na maszynie stworzona przez studio Net Entertainment. Nawiązuje ona do mniej dziś już znanego filmu Creature From the Black Lagoon pochodzącego z 1954 roku. Był to horror określany dziś mianem kina klasy Z. Dzięki temu fani tego typu kina będą mogli sobie odświeżyć nieco ten tytuł jak i dobrze bawić podczas gry.

Do gry wprowadzeni zostajemy przez klimatyczne intro z tytułowym potworem z czarnej laguny. Gra ta stanowi klasyczny video slot z 5 bębnami oraz 3 rzędami, na które składa się aż 30 linii wygrywających. Jest to bardzo interesująca gra pod względem wizualnym. Szata graficzna stylizuje grę na lata 50., a do tego muzyka bagienna wprowadza ciekawą atmosferę. W grze występują jako symbole postaci z oryginalnego filmu, czyli Kay, David, Carl, Lucas. Tradycyjne litery i 10 zostały zastąpione przez rekwizyty filmowe, jak noże, aparaty, butle tlenowe.

Podczas głównej gry oraz w czasie bonusowej rozgrywki z darmowych spinów symbole Wild mogą pokazać się na każdym z 5 bębnów. Po pojawieniu się takiego symbolu, zamienia się on w sticky Wild i na czas obrotu pozostaje nieruchomy. W grze można zdobyć także free spiny. Niezbędne jest ustrzelenie co najmniej 3 takich znaków. Przy 3 dostaniemy 10 darmowych spinów, przy 4 symbolach – 15 spinów, a przy 5 symbolach – 20 darmowych spinów.

Graj za darmo Creature From the Black Lagoon

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Creature From the Black LagoonZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe