Fantastic Four 50 Lines maszyna wrzutowa online
Graj teraz

Fantastic Four 50 Lines

  • PlayTech

Z przykrością informujemy, że jest to jeden ze slotów, który został już wyłączony z rynku. Slot Fantastic Four 50 Lines zostało stworzone przez specjalistów ze studia deweloperskiego Playtech. Niestety ze względu na zakończenie współpracy pomiędzy tym właśnie studiem a Marvelem, wygasła sama licencja. Z tego też powodu konieczne było wycofanie się z rynku. Niestety nie ma obecnie możliwości przetestowania pozycji. Mając jednak na uwadze wiele godzin spędzonych w tym świecie, postanowiliśmy napisać wam, co straciliście. Wyrażamy przy tym nadzieję, że jeszcze ujrzymy kiedyś grę w takim wydaniu. Jak wyglądało to do 31-go marca tego roku?. Zapraszamy do lektury.

Przede wszystkim Fantastic Four 50 Lines nawiązywał bezpośrednio do jednego ze światów Marvela. To bardzo ciekawa graficznie historia, która znacznie przewyższała technologicznie wiele innych pozycji z rynku. Udostępniono – jak sama nazwa wskazuje – 50 sposobów na zwycięstwo. Zamontowano tam także jackpot progresywny (czyli taki, który rośnie w zależności od tego, ilu graczy aktywnie gra za prawdziwe pieniądze). System 5x3, a także niskie stawki początkowe dodawały jeszcze uroku. Możemy zresztą nadmienić, że w Fantastyczną Czwórkę grać można było całkowicie za darmo. Wszystko za sprawą wirtualnej waluty. Dzięki niej poznawaliście systemy, regulamin, bazę dźwiękową i także grę bonusową, która się tu pojawiała. Co ciekawe, nie musieliście mimo tego rejestrować kont u żadnego operatora, ani tym bardziej dokonywać depozytów. Ilość kredytów była nieograniczona.

W grze pokuszono się o prostą tarczę, na której pojawiały się znaki klasyczne oraz te bezpośrednio związane z Marvelem. Zamieszczono tam system free spinów, grę bonusową oraz popularne Scattery odpowiadające właśnie za wykorzystanie darmowych obrotów. Nie brakło przy tym Wild, który odpowiadał za wymianę innych znaków z planszy. Na tej podstawie można było wygrać większe kwoty, często mnożone przed odpowiednie współczynniki.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Fantastic Four 50 Lines

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Fantastic Four 50 Lines maszyna wrzutowa onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe