Darmowa gra wrzutowa Captain America
Graj teraz

Captain America

  • PlayTech

Automat Captain America: The First Avenger to wideo slot od studia Playtech. Była to niezwykle ciekawa produkcja, która bezpośrednio nawiązywała do Kapitana Ameryki. Jego komiksowe i później filmowe przygody stały się prawdziwym hitem na całym świecie. Niestety deweloper nie zdecydował się przedłużyć wygasającej w połowie tego roku licencji, przez co utracono prawa do marki i tym samym, konieczne było usunięcie slota z rynku. Obecnie nie można już w niego zagrać, znajdziecie jedynie materiały filmowe. Czy jeszcze wróci? Ciężko powiedzieć, oczywiście istnieje takie prawdopodobieństwo, jednakże na chwilę obecną nie ma żadnych informacji potwierdzających lub zaprzeczających takiej tezie.

Jeśli interesują was wideo sloty, dobrze jednak wiedzieć, że ten bazował na układzie 5-bębnowym z 3 rzędami. Zamieszczono tam 20 zwycięskich linii na które polowali gracz. Stawka minimalna była tu naprawdę niewielka (0,01 żetonu), a procent zwrotu inwestycji wynosił 94,31%. Ciekawił naturalnie jackpot, który w przypadku Captain America: The First Avenger był progresywny. Oznacza to oczywiście, że każdy kolejny przegrany spin dodawał do łącznej puli nagród konkretną stawkę pieniężną. Im więcej graczy grało w pozycje, tym bardziej rosła kumulacja i sięgnąć mogła właściwie niebotycznych wartości.

Wielkim atutem gry były także wszelkie dodatki. Kapitan Ameryka oferował nie tylko Wild i Scatter, ale też darmowe spiny. Wszelkie znaczki nawiązywały bezpośrednio do ekranizacji komiksu, zatem poza głównym bohaterem znaleźć można było wszystkie znaki z tym związane. Prawdziwa gratka dla fanów Marvela, aczkolwiek nie ma co ukrywać, że wielu z nas spoglądało na pozycję w dużej mierze ze względu na ciekawe dodatki oraz ogromne jackpoty. Grę można było testować za darmo przy wykorzystaniu fikcyjnej waluty. Jest ona naturalnie nieskończona pod każdym względem, dlatego gra się tak długo, jak tylko dany użytkownik ma na to ochotę. Nie trzeba było przy tym zarejestrować konta ani składać depozytu czy deklaracji. Na podobnych zasadach działają oczywiście wszystkie pozostałe i aktywne gry od Playtech.

Graj za darmo Captain America

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wrzutowa Captain AmericaZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe