The Dark Knight Rises darmowa maszyna hazardowa
Graj teraz

The Dark Knight Rises

  • Microgaming

To jeden z najbardziej cenionych filmów o Batmania. Slot The Dark Knight Rises nawiązuje właśnie do słynnej produkcji Hollywood, w którym główny bohater mierzy się z Bane’m. Ta rywalizacja budziła skrajne emocje i cieszymy się, że Microgaming postanowiło przenieść ją także do gier tego rodzaju. Jeśli zatem jesteście fanami serii i przede wszystkim lubicie rozrywkę na wysokim poziomie, zdecydowanie powinniście spróbować. Specjalnie dla was przygotowaliśmy krótką recenzję, do której z tego miejsca zapraszamy.

Sporym zaskoczeniem jest to, że za tytuł zabrało się właśnie Microgaming. To studio odpowiada zwykle za klasyki. W tym wszak przypadku pokuszono się o rozwiązania odważniejsze, z ciekawą oprawą i mocnym systemem mechanicznym. Pięć bębnów a także 3 rzędy są oczywiście wyjściem standardowym, ale w tym przypadku zapewnią 243 metody zwycięstwa. Tzw. paylines będą tym, na co zapolujecie w pierwszej kolejności. Stawki spodobają się przede wszystkim osobom, które grają ostrożnie i nie stawiają wielkich kwot pieniężnych na jednego spina. RTP ustalono na poziomie 96,41% z kolei jackpot bazowy określono na wysokości 1 500 żetonów.

Gra udostępnia ciekawe rozwiązanie wyświetlanych bonusów, pojawią się one w lewym i prawym górnym rogu. Na dole z kolei wybierzecie wszelkie opcje dostępne w grze, od automatycznej rozgrywki przez wartość zakładu. Dostępny jest stan konta i przejście do menu wyboru dodatkowego. Symbolika bezpośrednio nawiązuje do postaci z filmu, nie braknie zatem głównych bohaterów od Robina, przez Cat Woman do Bane’a czy samego Batmana i słynnego policjanta, który wiecznie go wzywał. Grafiki Wild zamieniają wszystkie inne z planszy, z kolei Scattery uruchamiają darmowe spiny. Możecie sięgnąć po wersję Bane oraz Batman, które dostarczą nie tylko 10 zakręceń, ale też dodatkowe mnożniki wygranych.

Tytuł dodatkowo oferuję grę dodatkową, która dostępna jest dla każdego. Możecie cały system przetestować za pomocą tzw. wirtualnej waluty. Jest ona nieograniczona i pozwala na sprawdzenie 100% mechaniki bez żadnych ograniczeń ilościowych i czasowych.

Graj za darmo The Dark Knight Rises

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

The Dark Knight Rises darmowa maszyna hazardowaZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe