The Incredible Hulk darmowa maszyna hazardowa
Graj teraz

The Incredible Hulk

  • PlayTech

Automat The Incredible Hulk, jak wiecie, należał do serii gier wydawanych przez Playtech, która bezpośrednio nawiązywała do uniwersum Marvela. Jeśli zatem jesteście fanami słynnych komiksów czy adaptacji filmowych, musimy was poważnie zmartwić. Ze względu na wygaśniętą licencję, deweloper musiał się wycofać z publikacji gierki. Tym samym sposobność do zabawy została czasowo utracona, mając wszak nadzieję na powrót do korzeni, przygotowaliśmy dla was podstawowe informacje nakierowane właśnie na tą grę. Hulka sprawdzaliśmy długimi tygodniami, stale będąc przy Zielonym Monstrum i jego przygodach. Życzymy miłej i owocnej lektury.

Zacznijmy od tego, że slot oferuje nie tylko 25 potencjalnych układów zwycięskich, ale przede wszystkim bazuje na jackpocie progresywnym. Nie spotkaliście się z nim wcześniej? Otóż jest on zależny od tego, ilu graczy gra w daną grę, tym samym, jeśli jest to pokaźna liczba, daje ogromne wygrane, często sięgające kilkudziesięciu lub więcej tysięcy euro. Nie poskąpiono tez fazy Wild, Scatter, gry bonusowej oraz darmowych spinów. To również samo w sobie dawało im mocne atuty. Niestety plansza nie jest już dostępna do wglądu, jednakże na dole widniał stan konta, pełne informacje w razie potrzeby, przycisk automatycznej gry, wyboru linii, stawki na nią i zakład maksymalny. Guzik Spin wyróżniono na czerwonym tle.

Gra oferowała klasyczne znaki nawiązujące do bohaterów filmowych, bezpośrednio z ich sylwetkami aktorskimi. Pozbyto się zatem karcianek, znanych z większości gier. Zastosowane symbole Wild rozwijały się na kolumnę i zamieniały inne, by pomóc graczowi zdobyć dodatkowe środki. Symbol Scatter z kolei odpowiadał za włączenie darmowych spinów, które były tu odnawialne. Gra bonusowa nawiązywała do drugiej części filmu Iron Man i dawała opcję wyboru plansz z ukrytymi nagrodami.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo The Incredible Hulk

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

The Incredible Hulk darmowa maszyna hazardowaZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe