Criss Cross 81 gra maszynowa za darmo
Graj teraz

Criss Cross 81

  • Wazdan

Jednoręki bandyta Criss Cross 81 jest grą niezwykle klasyczną. Już po pierwszym rzucie okiem będziecie w stanie określić z jaką produkcją macie tu do czynienia. Te proste i ciekawe zarazem nawiązania do gier z końca ubiegłego wieku wciągną was na długie godziny. Biorąc to pod uwagę zdecydowaliśmy się przybliżyć tytuł bardziej i sprawdzić wszelkie jego mocne strony. Zostańcie z nami i poczytajcie o tym, co zyskacie dzięki zabawie w slocie.

Wazdan, czyli autorzy tego klasyka, bardzo rzadko kierują się właśnie w tę stronę. To również ciekawostka, która pozwala stwierdzić, że Criss Cross 81 ma po prostu coś w sobie. Znajdziecie tu tylko 3 kolumny i taką samą ilość rzędów. Dodatkowo aspektem przemawiającym za próbą jest aż 81 zwycięskich układów na które zapolujecie. To ukłon w stronę osób, które nie preferują nowoczesnych i skomplikowanych rozwiązań, które z kolei wymagają dużego zaangażowania i przede wszystkim czasu. Stawki dopasowane będą jednak również do kogoś, kto chce zainwestować więcej. Cieszy także pokaźny jackpot, który przy wylosowaniu najważniejszego symbolu zaoferuje wam aż 5 000 żetonów.

Gra ma kolorowe, zmienne odcienie. Plansza jest oczywiście prosta, dlatego pod wielkim logotypem z grafiti znajdziecie planszę oraz wartość zakładu, a także przycisk wyboru stawki, wartość poszczególnego żetonu oraz przycisk Spinowania. Ponieważ sama gra opiera się na rozwiązaniach ze starego, stacjonarnego kasyna, znajdziecie tam w szczególności owoce od wisienek, przez cytrynę, pomarańcza, ale też siódemki w różnych wydaniach czy tak samo bary.

Najważniejsze w grze będą oczywiście dwa znaki dodatkowe, które mocno urozmaicają dla nas ten tytuł. Pierwszym z nich jest joker w formie Wild. On oczywiście zamieni wszelkie znaki z planszy, poza tajemniczymi, co pozwoli wam na większe wygrane. Do tego dochodzi symbol Mystery, trafiający się losowo i dający mnożnik nagród nawet do 500-krotności początkowej stawki.

System przetestujecie całkowicie za darmo, wszystko za pomocą fikcyjnej gotówki, zaimplementowanej przez Wazdan.

Graj za darmo Criss Cross 81

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Criss Cross 81 gra maszynowa za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe