Darmowa gra hazardowa After Night Falls
Graj teraz

After Night Falls

  • Betsoft

Jednoręki bandyta After Night Falls jest dziełem firmy Betsoft. Mamy w jego przypadku do czynienia z historią detektywa Rousseau, który próbuje złapać jednego ze złodziei. Warto dodać, że postać detektywa była wzorowana na słynnym inspektorze Clouseau. Gra prezentuje się niezwykle widowiskowo. Z prawej strony bębnów znajduje się sam detektyw szukający nieustannie złodzieja, natomiast ten od czasu do czasu ukazuje się po lewej stronie przy samochodzie. Jest to bardzo dobrze wykonany automat online typu 3D z wysokiej jakości grafiką i animacjami.

After Night Falls jest video slotem, który składa się z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Zdecydowano się na umieszczenie w nim 30 linii wygrywających, których ilość możemy dowolnie zmieniać podczas rozgrywki. Nasz minimalny zakład w grze After Night Falls może wynieść 1 monetę, natomiast maksymalny to 150 monet, dzięki czemu mamy całkiem spore pole do manewru.

W After Night Falls zetkniemy się przede wszystkim z 6 podstawowymi symbolami. Należą do nich: biżuteria, telewizor, kamera od monitoringu, pudełko z biżuterią, kot oraz detektyw. W grze After Night Falls dostępne są również symbole specjalne. Free Spins Scatter pod postacią teczki z aktami złodzieja przynosi nam darmowe spiny. Przy 3 jest to 10, przy 4 jest to 15, a przy 5 aż 25 darmowych spinów z przelicznikiem między 2 a 10x. W systemie znajdziemy również moving wilds pod postacią szkła powiększającego. Nie tylko zamienia inne symbole, lecz przynosi nam darmowe spiny. Co najmniej 3 symbole złodzieja otwierają grę bonusową, w której otwieramy poszczególne drzwi z nagrodami. Z kolei co najmniej 3 symbole starszej pani to bonusowa gra z detektywem, który szuka śladów złodzieja i nagrody dla nas.

W After Night Falls spotkamy się z kilkoma ciekawymi grami bonusowymi, wieloma darmowymi spinami, dzięki którym mamy szansę wygrać znacznie więcej pieniędzy. Jeśli dodamy do tego bardzo dobra grafikę, ciekawą fabułę, okaże się, że After Night Falls to całkiem atrakcyjny video slot, który warto przetestować.

Graj za darmo After Night Falls

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra hazardowa After Night FallsZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe