Darmowa gra wideo Joker Millions
Graj teraz

Joker Millions

  • Yggdrasil

Yggdrasil Gaming to studio bazujące na doskonałych układach graficznych. Dlatego też otrzymamy tu bardzo ciekawe połączenie. Slot Joker Millions to z jednej strony gra wideo o nowoczesnym mechanizmie, ale z drugiej, bardzo mocno nawiązuje do klasyków, które mogą się kojarzyć jeszcze z lat dziewięćdziesiątych. Różnica polega właśnie na implementacji znacznie ładniejszej szaty, co rzuca się w oczy już od pierwszej chwili. Zresztą, różnica polega także na układzie, znajdziecie tu bowiem 5 bębnów i 3 rzędy, co jest bardzo mocno charakterystyczne w tytułach nowoczesnych. Wszystko to zapewni łącznie 25 zwycięskich linii, gdzie gra minimalna to tylko 0,01 żetonu na linię. Jackpot podstawowy to jedynie 300 żetonów, ale sytuację można rozwijać na dalszych etapach, do czego jeszcze dojdziemy. Procent RTP wynosi 95,30% co jest wynikiem mieszczącym się w granicach normy.

Zapraszając was do tej recenzji przyjrzymy się najpierw układowi zaoferowanemu nam w samym szablonie.  Yggdrasil zdecydowało się pokazać prostą planszę, nawiązującą do lokali stacjonarnych, gdzie otrzymywaliśmy półmrok, nutkę niepewności i bardzo dużo prestiżu. W dolnej części dodatkowo ulokowano wszelkie menu, ale też wybór granych linii, wartość żetonów, zakład maksymalny czy przycisk gry automatycznej. Nie brakło przy tym bilansu waszego konta, dzięki czemu stale macie wgląd w to, jakimi środkami dysponujecie.

Przechodząc do znaków, nie znajdziecie tam klasycznych układów karcianych. To fakt, który cieszy, gdyż dzięki temu Joker Millions pokazuje swój unikatowy klimat, dzięki któremu wygrać można ogromne pieniądze. Co znajdziecie tam w szczególności? Siódemki, dzwonki, wisienki czy śliwki, czyli te symbole, które sprawiły, że owocówki były tak popularne. Jeśli dodamy do tego Wild i Scatter, otrzymujemy bardzo fajną kombinację. Odpowiadają one za zamianę znaków z planszy a także fazę darmowych spinów, która jest tu odnawialna w jej trakcie.

Gra Joker Millions dostępna jest także przy wykorzystaniu fikcyjnej waluty. Jest to rozwiązanie, które pozwoli testować system bez ograniczeń i bez konieczności zakładania nowego konta

Graj za darmo Joker Millions

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wideo Joker MillionsZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe