Gra slotowa Wild Water
Graj teraz

Wild Water

  • NetEnt

Wild Water to klasyczna gra slotowa stworzona przez firmę Net Entertainment. Wcielamy się tutaj w surfera na hawajskiej plaży z lat 70., którego zadaniem jest wygranie dużych pieniędzy, zdobycia serca kobiet oraz dużej fali. Jest to niezwykle przyjemna gra, której letni i słoneczny klimat przyda się szczególnie w okresie jesiennym oraz zimowym.

Wild Water stanowi 5 bębnowy, 3 rzędowy video slot zaopatrzony w 20 linii wygrywających. Tematyka jak i symbolika nawiązują do słońca, morza i beztroski. W grze obok standardowych symboli dziewczyn i mężczyzn surferów możemy znaleźć także kilka interesujących bonusów i znaków szczególnych. Warto jeszcze dodać, ze standardowe symbole 1x1 zastąpione zostały w wersji stacked, czyli mogą pojawiać się na całej długości bębnów.

Rekin w grze oznacza symbol Wild, dzięki czemu może zastępować większość innych na bębnach. Ciekawym pomysłem twórców jest Surf’s Up Bonus. Oznacza on, że w sytuacji, kiedy wszystkie bębny zostaną zakryte przez wizerunki surferów, nasza wygrana zostanie powiększona 20-krotnie. W przypadku The Surf Team Bonus możemy zyskać przelicznik x200. Muszą jednak na bębnach pokazać w całości wszyscy trzej surferzy i dwie dziewczyny. Scatter w formie mężczyzny na desce daje nam free spiny. Przy 5 otrzymujemy aż 60 darmowych spinów, 4 – 30, a 3 - 15. Nasza szansa na wygraną w Wild Water wynosi 96,4%.

Graj za darmo Wild Water

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra slotowa Wild WaterZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe