Darmowa gra w Asian Beauty
Graj teraz

Asian Beauty

  • Microgaming

Prezentujemy wam slot Asian Beauty. To jedna z gier pochodzących bezpośrednio ze studia Microgaming. Jak już zapewne wiecie to twórcy tytułów klasycznych, aczkolwiek w tym wypadku poszli na kilka ustępstw. Dzięki temu otrzymaliście aż 243 zwycięskie układy, które rozłożono na systemie 5-bębnowym. Minimalna wartość żetonu wyniesie tu 0,01, maksymalna z kolei 0,05. Jackpot klasyczny oscyluje w granicach 200, z kolei procent zwrotu do gracza (RTP) to 96,5%. Sama gra osadzona jest oczywiście w kulturze japońskiej, dlatego barwne regiony tego kraju i piękne geishe będą dokładnie tym, co otrzymacie na pierwszy rzut oka. Specjalnie dla was recenzujemy tytuł, sprawdzamy jego mocne strony i docieramy do wszystkich sekretów. Zostańcie z nami i świętujcie cenne wygrane.

Przy tym wszystkim przypominamy, że zagracie w Asian Beauty także przy pomocy waluty wirtualnej. Dzięki niej poznacie dokładnie mechanikę, sam system graficzny, a także ścieżkę dźwiękową. Nie ma przy tym żadnej konieczności zakładania nowego konta (wystarczy jedno kliknięcie i od razu można grać), czy tym bardziej dokonywania depozytu, również tego minimalnego. Przechodzimy zatem do samych atutów.

W tytule dostępne są cztery postacie kobiece, ale otoczone będą przez drzewa, skrzynie, kwiaty lotosu czy złote i srebrne naczynia. Atuty? Jest ich kilka. W Asian Beauty znajdziecie znaki Wild, Scatter, Bonus darmowych spinów oraz grę dodatkową Mirror, która uruchamiana jest w losowych przypadkach. Pierwsze z nich zamieniają wszystkie inne na planszy, dając większą możliwość wygrania kasy. Scattery z kolei mogą doprowadzić do free spins, a tych zgarniecie nawet… 25 sztuk, to bardzo dobry wynik. Podczas tej fazy możesz nadal uzupełniać swoją bazę obrotów, dlatego przy sporym szczęścia rozgrywka nie skończy się nigdy! A wygrana leci!

Symbole kobiece mogą z kolei uruchomić grę dodatkową. Jeśli tak się stanie, zostaniecie przeniesieni na planszę z 12 lustrami, za nimi skrywane są gejsze. Jeśli traficie na trzy takie same, otrzymacie mnożniki i jackpot.

Graj za darmo Asian Beauty

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra w Asian BeautyZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe