Darmowa gra wideo Jolly Roger
Graj teraz

Jolly Roger

  • Play'n GO

Jolly Roger Slot to video automat, który jest dziełem cenionego na rynku studia Play N' Go. Ten video slot tematycznie nawiązuje do okresu pirackiego, kiedy korsarze rządzili wieloma morzami i oceanami. Dzięki temu w grze spotkamy się z symboliką tego okresu jak choćby czaszkami, złotem piratów czy też okrętami gotowymi do łupów. Całość jest w ciekawy sposób uzupełniana przez dźwięki typowo morskie. Jolly Roger to gra o dosyć prostej grafice, która przypadnie do gustu miłośnikom takiej rozgrywki.

Ta gra hazardowa składa się z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Zdecydowano się na umieszczenie na nich 15 linii wygrywających. Daje nam to całkiem szerokie pole do manewru pod względem wysokości stawek czy obranej strategii. Minimalna stawka w grze wynosi 0.01, natomiast maksymalna 75, przez co panuje całkiem spora rozpiętość między stawkami.

Play N' Go pod względem symbolów zastosowanych w Jolly Rogers postanowiło skupić się tylko i wyłącznie na znakach związanych z piractwem. W grze znajdziemy 7 podstawowych symboli. Są to: miecze, armata, okręt, pirat, złoty medalion niczym z Piratów z Karaibów, złoty pierścień oraz diament. To właśnie ten ostatni jest nam w stanie przynieść najwięcej, bo 1250 monet.

W grze znajdziemy również dwa symbole specjalne. Piracka flaga z logo gry Jolly Rogers pełni w grze rolę Wild, zastępując wszystkie inne symbole z wyjątkiem scatter i bonus. Jednocześnie 5 takich symboli może nam przynieść aż 10 tysięcy monet! Scatter pod postacią papugi zwiększa przelicznik za końcowe wygrane. W grze dostępny jest także bonus. Jeśli wylosujemy na bębnach od 3 do 5 symboli skrzyni, to zyskamy dodatkowy przelicznik za wygrane. To jednak nie koniec, albowiem w systemie dostępny jest także symbol mapy. 3 takie znaki na linii to także zwiększony przelicznik za wygrane.

Jolly Roger to bez wątpienia bardzo interesująca gra hazardowa, dzięki której otrzymamy szanse na całkiem spore wygrane. Przypadnie do gustu przede wszystkim miłośnikom pirackich motywów.

Graj za darmo Jolly Roger

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wideo Jolly RogerZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe