Darmowa gra wideo Leagues of Fortune
Graj teraz

Leagues of Fortune

  • Microgaming

Gra Leagues of Fortune należy do tych, które oferują maksymalny obecnie poziom w zakresie zwycięskich układów. Jest ich 1024! Do tej pory brylowały sloty, które dają nam 243 drogi do zwycięstwa, tu wszak jest ich cztery razy więcej. Czy nadszedł zatem czas na coś nowego? Na to wygląda. Sam tytuł bazuje na szablonie nawiązującym do podróżowania podwodnego. Specjalnie dla was sprawdzamy wszystkie jego możliwości.

W Leagues of Fortune zastosowano nowatorski układ 5x4, czyli pięciu bębnów i czterech rzędów. Znaki, które w nim znajdziecie to typowe sugestie karciane od 10 do A, ale także sprzęt do pomiarów odległości, łódź podwodna, nurek oraz kapitan. Dochodzą do tego symbole dodatkowe. Wszystkie je możecie sprawdzić za pomocą wirtualnej waluty. Jest to gotówka, która pozwala na poznanie mechanizmów, układów, dźwięków, pełnego FAQ danego tytułu. Microgaming, które odpowiada za tytuł udostępniło taką właśnie opcję. Nie wygracie w ten sposób prawdziwej gotówki, ale przecież nie to jest tutaj istotne. Nie ma przy tym potrzeby rejestrowania się ani składania jakiegokolwiek depozytu.

Mocnymi stronami gry są symbole Scatter. Ukrywają się pod znakiem skrzyni ze skarbami. Nagradzają graczy już gdy pojawiają się dwie na planszy, natomiast pięć sztuk zapewnia aż 3750 żetonów wygranej. Do tego uruchamiają fazę free spins, która może być tutaj odnawiana. Do tego dochodzą znaki Wild, ukryte za logiem gry. Zamieniają one wszystkie inne na planszy, by dostosować się do poszukiwanego rozwiązania. W Leagues of Fortune znajdziecie też coś na wzór gry bonusowej, która opiera się na trybie „Gamble”. Pozwala to wygrać 20-krotność postawionej stawki. Uważajcie, możecie jednocześnie wszystko przegrać!

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Leagues of Fortune

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wideo Leagues of FortuneZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe