Octopays bezpłatna gra
Graj teraz

Octopays

  • Microgaming

Zapraszamy do krótkiej recenzji gry Octopays. Jest to jedna z pozycji studia deweloperskiego Microgaming. Na jej podstawie wdrożycie się w ciekawy świat podwodnych przygód i tytularnego zwierzęcia. Jest to niezwykle prosta, aczkolwiek mocno zaawansowana technologicznie pozycja. Studio często odchodzi od swoich klasycznych ciągotek do slotów w stylu jednorękich bandytów, dzięki czemu otrzymacie takie właśnie dzieła. Życzymy wam miłej lektury, sprawdziliśmy wszystkie potencjalne opcje, które mogą wam pomóc w osiągnięciu sukcesu i przede wszystkim, w dobrej i skutecznej zabawie.

Octopays to slot w stylu 5x3, czyli mocno standardowy. Mimo tego zdecydowano się w nim zaimplementować aż 243 drogi do zwycięstwa. Oznacza to, że w każdej turze zyskać możecie 243 szanse na sukces. Wskaźnik naprawdę imponujący, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że jackpot podstawowy wynosi tu aż 8 000 żetonów. To bardzo kusząca oferta, którą dodatkowo uzupełniają znaki Wild, Scatter oraz darmowe spiny, którymi gra jest nafaszerowana. Na dole planszy znajdziecie pełen spis potencjalnych opcji. Będzie zatem wgląd w statystyki i ofertę, ale także przycisk automatycznej gry, ilość posiadanych żetonów, wybór stawki zakładu oraz potencjalna wygrana i przycisk spin w sterniku.

Wszystko to sprawdzicie za darmo. Odpowiada za to opcje demo credits, zaimplementowana przez studio deweloperskie. To fikcyjna gotówka, która nie ma ograniczeń ilościowych, dlatego poznacie w pełni panujący tam mechanizm. Znaki dostępne w grze to standardowo te karciane od 9 do A, ale również skrzynie ze skarbami, kotwica czy ryba młot. Gorąco polecamy wam polować na ośmiornicę, która jest tu znakiem Wild, zamieniającym inne z planszy. Scattery gwarantują z kolei fazę darmowych spinów, która jest odnawialna.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Octopays

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Octopays bezpłatna graZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe