Automat do gry Fantastic Four za darmo
Graj teraz

Fantastic Four

  • PlayTech

Fantastic Four Slot to produkt marki Playtech. Jest to video slot, który został stworzony na zasadzie licencji wykupionej od Marvel Comics. To właśnie Marvel Comics w latach 60. ubiegłego wieku stworzył komiks o czwórce superbohaterów. Również i na bębnach spotkamy bohaterów tego komiksu, czyli Susan „Sue” Storm Richards, Benjamin J. „Ben” Grimm, John „Johnny” Storm oraz Reed Richards/Mr. Fantastic. Ich zadaniem jest pokonanie Doctora Dooma. Możemy to osiągnąć tylko dzięki wygranym na bębnach.

Fantastic Four to klasyczny obecnie video slot, który składa się z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Nie jest związany z filmami, które zostały nakręcone na podstawie komiksu, lecz właśnie na podstawie animowanych, rysowanych postaci. W przypadku Fantastic Four zdecydowano się na 20 linii wygrywających, co jest często spotykanym wynikiem w tej kategorii. W grze zdecydowano się na wykorzystanie standardowych symboli karcianych czyli A, K, Q, J, oraz 10 i 9. Przynoszą one oczywiście mniejsze wygrane niż symbole postaci z komiksu. To dzięki nim możemy liczyć na znacznie lepsze sumy. Playtech zdecydował się w związku z nimi także na ciekawe animacje. Jeśli wylosujemy przynajmniej trzy symbole z jednej postaci, to podczas animacji uruchamiana jest jej moc. Prezentuje się to całkiem przyzwoicie.

W systemie znajdziemy także symbole wild oraz scatter. Wild tradycyjnie zastępuje wszystkie inne znaki na bębnach z wyjątkiem scattera. Ciekawe jest to, iż  w momencie wylosowania 5 symboli wild na linii wygrywającej otrzymamy nagrodę z jackpotu w wysokości 10 tysięcy monet! Jeśli zbierzemy przynajmniej 3 symbole Scatter Earth, aktywujemy rundę bonusową. Dostajemy wtedy darmowe spiny. Podczas takiej gry możemy skorzystać z jednej z 4 funkcji. Pierwszą z nich jest Mr Fantastic, który pojawia się na bębnie 3 i daje nam 4 dodatkowe obroty. Pojawienie się Sue to także 4 dodatkowe obroty. Gdy na bębnie 3 pojawi się płonąca pochodnia otrzymamy 4 dodatkowe obroty i dopełnienie innymi symbolami bębnów. Ben z kolei przynosi nam 3 darmowe spiny.

Graj za darmo Fantastic Four

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Fantastic Four za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe