Darmowa gra wrzutowa Lots A Loot
Graj teraz

Lots A Loot

  • Microgaming

Z pewnością każdy z was kojarzy jeszcze automaty, które spotykaliśmy w polskich barach dwadzieścia lat temu. Te klasyczne rozwiązania znalazły zastosowania nawet teraz, w dobie rozwoju internetu. Paradoksalnie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ludzie lubią wracać do swoich korzeni. Inna sprawa, że gierki tego pokroju są proste, przejrzyste i można bardzo szybko rozgrywać poszczególne partie. Naciśnięcie przycisku „spin” ma przecież dawać przede wszystkim radochę. I taki jest automat Lots of Loot, które posiada wbudowany jackpot progresywny. W sieci możecie monitorować to, jak duże wartości są oferowane dla graczy. Często kwoty te sięgają nawet pięćdziesięciu tysięcy euro lub więcej. Jak w ogóle prezentuje się ta gra na tle innych?

Przede wszystkim wygląda ona, jak już wspomnieliśmy, mocno klasycznie. Oznacza to trzy bębny i taką samą liczbę kolumn. Bardzo mało, aczkolwiek wystarczająco, by pograć na najwyższym poziomie. Minimalna stawka to 0,50 euro, maksymalna to z kolei pięciokrotność tej kwoty. Na planszy pojawiają się popularne bary, pojedyncze, podwójne i potrójne, ale także znaki 7, które zapewniają znacznie większe wygrane, niż pozostałe.

Dodatkowymi atrakcjami w Lots of Loots są specjalne ikonki o takiej samej nazwie. Oznacza on zarówno znak multiplier oraz Wild. Dzięki temu, gdy gracz ma odrobinę więcej szczęścia, spotkacie się z rozwiązaniem które zapewni podwójny lub nawet poczwórny (2x, 4x) mnożnik wygranej. Przy układzie, który ma tylko pięć zwycięskich kombinacji, może się to wydawać trudne, aczkolwiek liczba symboli jest ograniczona, przez co nie będzie tak źle. Oprócz tego miejcie na uwadze, że ta pozycja od Microgaming to przede wszystkim „owocówka”. Trafi w dużej mierze do fanów lub tych osób, które cenią sobie urozmaicenia i odskocznie od nowoczesnych technologii, które wprowadziło chociażby NetEnt. Podejmiecie się tego ryzyka? Spróbujecie również za darmo, gdyż slot od tego dewelopera dostępny jest bez rejestracji i nie wymaga składania depozytów.

Graj za darmo Lots A Loot

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wrzutowa Lots A LootZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe