Darmowa gra wrzutowa Twister
Graj teraz

Twister

  • Microgaming

Twister Slot to gra hazardowa typu jednoręki bandyta stworzona przez studio deweloperskie Microgaming. Ewidentnie nawiązuje swą tematyką do znanego z 1996 roku katastroficznego filmu Twister o tornadach. Tutaj również głównym bohaterem gry jest tornado. Nie mamy jednak tutaj do czynienia z grą licencyjną opartą na samym filmie, lecz jedynie luźnym do niego nawiązaniem. Dostępna jest tutaj symbolika związana ze zniszczeniami sianymi przez trąby powietrzne.

Twister to video slot, który zbudowany jest z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Do dyspozycji mamy tu 15 linii wygrywających. W grze możemy stawiać zakłady podczas obrotu bębnów od 0.01 do 75 monet, dzięki czemu mamy bardzo szeroki zakres wysokości stawek, kombinacji.

W przypadku tego jednorękiego bandyty online producent postawił tylko i wyłącznie na tematyczną symbolikę. Nie znajdziemy tu symboli karcianych czy też owocowych. Mamy za to takie znaki jak choćby stację benzynową, toaletę, samochód, przyczepę kempingową - oczywiście wszystko porwane w powietrze przez tornado. Do tego dochodzą 4 symbole osób: 2 mężczyzn i 2 kobiety. W grze umieszczono także symbol wild po postacią tytułowego tornada. Zastępuje ono wszystkie inne znaki na walcach z wyjątkiem scattera. Jednocześnie przynosi całkiem spore wygrane. przy 4 wild dostaniemy 1000 monet, a przy 5 aż 15 tysięcy! Symbol telewizora z wiadomościami na ekranie to scatter. Przy co najmniej 3 takich symbolach otrzymamy 20 darmowych spinów oraz podwójny mnożnik za wygraną.

Przy każdej wygranej możemy liczyć na skorzystanie z klasycznej funkcji gamble. Wybieramy w niej jedną z opcji: kolor, kartę – jeśli trafimy, podwajamy swą wygraną; jeśli nie, to tracimy pieniądze z tego jednego obrotu.

Nie da się ukryć, że video slot Twister to bardzo prosta gra o standardowej szacie graficznej czy warstwie dźwiękowej. Może być dobrym rozwiązaniem dla początkujących jak i osób, które bardziej preferują proste automaty niż te w wersji 3D. Przy odpowiedniej strategii możemy liczyć na całkiem wysokie wygrane. Współczynnik Return To Player to blisko 96 procent.

Graj za darmo Twister

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wrzutowa TwisterZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe