Darmowy jednoręki bandyta California Gold
Graj teraz

California Gold

  • Microgaming

Automat California Gold to gra, która powiązana jest z szaleństwem na złoto we wczesnych czasach Stanów Zjednoczonych. Sama plansza zatem będzie bardzo mocno nakierowana na złoto, wszelkie szyby. Taka tematyka sprawiła, że studio Microgaming opracowało kilka ciekawych rozwiązań, które teraz dla was będziemy chcieli sprawdzić. Deweloper zadbał bowiem o innowacyjność i odstąpił od klasycznego podejścia do tematu, z którego możecie go kojarzyć. Dlatego też zapraszamy gorąco do lektury i życzymy pokaźnych wygranych.

Jak w ogóle prezentuje się ten tytuł? California Gold wykorzystuje układ 5 kolumn i 3 rzędów, co jest najbardziej popularnym rozwiązaniem na świecie. Do tego dochodzi 20 zwycięskich układów, które zawsze liczone będą od lewej do prawej strony. Jeśli jesteście zainteresowani jak każda ścieżka wygląda, wystarczy po lewej lub prawej stronie najechać myszką na wskazaną cyfrę. Całość wyświetli się automatycznie. Znajdziecie w California Gold także fazy Wild, Scatter, darmowych spinów oraz grę bonusową, stworzoną właśnie z myślą o tym tytule. Wysoki jakcpot na 5 000 żetonów również kusi, bo wystarczy sobie wyobrazić kumulację przy maksymalnej stawce, by zgarnąć naprawdę sporo.

Na dole planszy znajdziecie wszelkie pożądane opcje, od informacji, przez grę automatyczną, balans konta, przycisk wyboru linii i stawki na żetony. Jest też opcja hazardu, która pozwala podwajać każdy wygrany wynik. Wśród symboli brakuje tych karcianych, dlatego gra nakierowana jest na ekskluzywność i własne znaki. Są to kilofy, miski ze złotem, dynamit, są też żądni pieniędzy mężczyźni. Wyliczać można w nieskończoność, aczkolwiek najważniejsze dla was będzie na pewno polowanie na Wild, czy Scatter z darmowymi spinami. Gorąco polecamy zabawę.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo California Gold

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy jednoręki bandyta California GoldZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe