Tycoons graj za darmo
Graj teraz

Tycoons

  • Betsoft

Slot Tycoons jest jedną z gier hazardowych stworzonych przez firmę Betsoft Gaming. Jest to gra, która opowiada o rodzinie bogaczy, w związku z czym znajdziemy w niej wiele symboli związanych z życiem milionerów. Już samym tłem dla maszyny wrzutowej jest wielka biała willa. Tycoons jest grą, w której wykorzystano całkiem miłe dla oka symbole. Całość sprawia wrażenie solidnie wykonanego slotu online.

W przypadku Tycoons zetkniemy się z układem typu 5 na 3, czyli z 5 bębnami i 3 rzędami z symbolami. Zastosowano przy tym 30 linii wygrywających, dzięki czemu mamy całkiem spore szanse na wygrane. Oczywiście możemy zmieniać ich ilość, jak i również wybierać konkretne monety z ich wartością. Monety możemy obstawiać między 0.02 a 0.50, a ilość za jeden obrót to 30, 60, 90, 120 lub 150. Jak doskonale widać, przy odpowiednich ustawieniach możemy grać za niskie jak i wysokie stawki. Zawsze możemy po prostu skorzystać z opcji max bet i obstawiać z maksymalnymi ustawieniami.

W Tycoons spotkamy symbole związane z bogactwem. Zaliczymy do nich: szampana, laptopa, sportowy samochód, blok czeków bankowych, pieniądze, sztabki złota oraz 4 przedstawicieli rodziny bogaczy. Najwięcej możemy liczyć dzięki 5 symbolom mężczyzny w okularach korekcyjnych. Przynosi on nam aż 2500 monet. Jeśli stawiamy maksymalne stawki w grze, to mamy szansę na progresywnego jackpota. Musimy jednak na linii wylosować 5 białych walizek. W grze obecne są symbole i opcje bonusowe. Jeśli wylosujemy złoto, pieniądze i czeki, to zyskujemy Instant Credit Click me, gdzie w ramach bonusu wybieramy jedną z opcji. Z kolei obecni na linii wszyscy przedstawiciele rodziny nagradzają nas darmowymi spinami. Inna runda bonusowa polega na wylosowaniu 3 talii kart. Mamy wtedy przed oczami stół do gry, gdzie 4 osoby grają między sobą. Poprawne typowanie zwycięzcy to okazja na całkiem spory zarobek.

Tycoons to gra ceniona ze względu na kilka opcji bonusowych jak i możliwość wygrania progresywnego jackpota. Warto wobec tego zobaczyć jej wartość w kasynie online.

Graj za darmo Tycoons

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Tycoons graj za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe