Life of Riches jednoręki bandyta online
Graj teraz

Life of Riches

  • Microgaming

Life of Riches Slot to gra hazardowa będąca dziełem marki Microgaming. Jak już sam tytuł może nam sugerować, jest to video slot, którego tematyką jest życie bogaczy. Znajdziemy w związku z tym tutaj wiele symboli odnoszących się do życia milionerów. Pod względem graficznym Life of Riches to całkiem prosta gra z podstawowymi animacjami na bębnach.

Life of Riches Slot to klasyczny video slot, który składa się z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Mamy w nim umieszczonych 30 stałych linii wygrywających, których nie możemy zmieniać. W grze Life of Riches mamy do wyboru kilka stawek: 1.50, 3.00, 4.50, 6.00, 7.50, 9.00, 10.50, 12.00, 13.50 oraz 15.00. Jednocześnie możemy wybierać wartość monety. Dzięki temu możemy zdecydować się na mniejsze lub większe ryzyko.

W Life of Riches zetkniemy się z wieloma symbolami związanymi z życiem bogaczy. Są to: kompozycja z paszportem, okularami i zegarkiem, walizki podróżne, jacht, szybki samochód, odrzutowiec. Te symbole przynoszą jednak niższe wygrane. Na więcej możemy liczyć dzięki symbolom kobiecym. Jest ich 5: kobieta na jachcie, w trakcie gry w golfa, podczas jazdy samochodem, stewardessa oraz krupierka. Ta ostatnia może przynieść nam aż 1000 monet.

W Life of Riches znajdziemy także symbole specjalne. Logo gry Life of Riches to wild, który zastępuje wszystkie inne znaki na walcach z wyjątkiem scatter. Jednocześnie może nam przynieść do 4000 monet, a także daje mnożnik x2 za wygrane. W rundzie z darmowymi spinami mnożnik ten wynosi x4. Co najmniej 3 symbole scatter - kuli ziemskiej z odrzutowcem to 10 darmowych spinów z mnożnikiem x2, jak i nawet x200 za pojedynczy obrót bębnami.

Life of Riches to automat online, dzięki któremu możemy liczyć na całkiem spore wygrane. Mimo braku rundy bonusowej czy opcji gamble jest on stanie zapewnić całkiem sporo rozrywki. Spodoba się miłośnikom prostych automatów. Warto wobec tego już teraz przetestować ten video slot w jednym z kasyn online.

Graj za darmo Life of Riches

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Life of Riches jednoręki bandyta onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe