Automat hazardowy Gold Factory online
Graj teraz

Gold Factory

  • Microgaming

Automat Gold Factory jest grą autorstwa Microgaming. Ta niezwykła przygoda rozpocznie się od fabryk złota, tym samym motywem przewodnim będzie przede wszystkim ten kolor, a także wszelkie dobra, która powiązane są z kruszcem. Specjalnie dla was sprawdzamy, dlaczego warto pograć i jakie są mocne strony tego rozwiązania. Pościgajmy się w wydobywaniu złota!

Przede wszystkim ten slot jest o tyle ciekawy, że jest prosty i przyjazny do rozrywki. Zamieszczono na nim 5 bębnów i 3 rzędy. Uatrakcyjnieniem jest na pewno dodanie aż 50 zwycięskich linii. Tzw. paylines w tej liczbie to prawdziwa rzadkość, dlatego powinno się korzystać możliwie jak najwięcej. Stawki dostosowano głównie do graczy nowych, którzy nie lubią inwestować zbyt wiele. Microgaming dołożyło wszelkich starań, by Gold Factory prezentowało się ciepło, potwierdza to nawet wysoki poziom RTP, oszacowany na pułapie 96,54%. Jackpot bazowy to z kolei 2 500 żetonów, które zdobędziecie bez względu na grane stawki.

Ponieważ Gold Factory bazuje na klasycznym układzie gry, znajdziecie tam w górnej części logo, w środkowej z kolei całą planszę, podzieloną na wspomnianych już pięć kolumn. Na dole dostępne są menu oraz stan konta, a do tego przyciski wyboru stawek, linii, żetonów, zakładu maksymalnego i duży czerwony guzik spinowania, to on odpowiada za rozruch systemu. Po lewej i prawej stronie znajdziecie ilość granych linii na czarnym tle.

Znaki dostępne w tym tytule całkowicie pozbawione są kart, co wpływa na ekskluzywność zabawy. Podstawowymi symbolami będą złote monety, wagoniki ze złotem, lokomotywa, łódź podwodna, bogaty człowiek przy skarbcu. Oczywiście nie zabraknie słynnej symboliki Wild. To one odpowiadać będą (logo gry) za wymianę innych grafik z planszy, by powiększyć szanse gracza na większy sukces. Do tego dochodzą rzecz jasna Scattery, te z kolei włączą darmowe spiny, które będą odnawialne i zapewnią jeszcze odpowiednie mnożniki. Im większe stawki, tym lepiej dla gracza.

Trzymamy kciuki za wielkie wygrane w Gold Factory.

Graj za darmo Gold Factory

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Gold Factory onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe