Draglings darmowy automat online
Graj teraz

Draglings

  • Yggdrasil

Automat Draglings to niebywały technologicznie slot od studia Yggdrasil. To ono odpowiada za wdrożenie pomysłu zróżnicowanych rzędów. O ile mamy tu do czynienia z grą na pięć bębnów, to same rządki ustawione są niestandardowo. Najpierw są trzy, następnie cztery, w samym środku z kolei jest ich pięć, by potem znowu liczba ta się zmniejszała. Gra z kolei bazuje na wykluwaniu się smoków, co zapowiada ciekawe animacje. Jak można się domyślić, bestie te rzeczywiście mogą się wykluwać, tworząc szalony układ o którym jeszcze napiszemy. Sam slot dostępny jest do testowania za darmo. Nie ma przy tym konieczności rejestrowania nowego konta czy składania depozytów, nawet takiego niskiego. A zdecydowanie warto, chociażby ze względu na atuty graficzne.

Gra oferuje 40 płatnych układów. Wszystko odbywa się w ciemnej jaskini. Na dole widnieje pełen spis opcji, które interesują was na przestrzeni całej rozgrywki. Będzie zatem wartość żetonów, wartość maksymalna gry, spinowanie (W samym centrum), a także automatyczna gra czy wartość zakładu. W wideo slocie znajdziecie osiem jaj, z czego czerwone, zbliżające się do wyklucia, będzie tu najcenniejsze. Kluczowymi symbolami przy wykluwaniu będą trzy rodzaje smoków. Jeden z nich, niebieski oznacza Wild, który zamienia symbole z nim graniczące, by gracz mógł wygrać jak najwięcej. Czerwona bestia z kolei zamienia losowe pola od 1 do 4 w kolejne Wildy, które odgrywają wielkie role przy potencjalnej wygranej. No i oczywiście kluczowym będzie Expanding Wild, który zakrywa całą kolumnę fioletowym smokiem!

Na koniec zostawiliśmy prawdziwą wisienkę na torcie. Jeśli traficie pięć symboli Free Spin, to na wasze konta oddelegowana zostanie ich liczba równa kwocie 75 zakręceń!

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Draglings

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Draglings darmowy automat onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe