Automat hazardowy Game Of Thrones za darmo online
Graj teraz

Game Of Thrones

  • Microgaming

Gra Game of Thrones bezpośrednio nawiązuje do słynnej powieści George R.R. Martina. Pisarz przeniósł rody Starków czy Lannisterów do świata, który jest obecnie uwielbiany przez miliony ludzi z całego świata. Cieszy nas zatem fakt, że studio Microgaming zdecydowało się utworzyć wideo slota, który oferuje rozrywkę z tej też kategorii. Jeśli zatem Gra o Tron jest bliska waszemu sercu, a do tego cenicie sobie doskonałe implementacje systemu, powinniście pozostać z nami. Recenzujemy pozycję i sprawdzamy wszelkie jej mocne strony. A tych jest naprawdę dużo.

W Game of Thrones spotkacie układ 5 bębnów i 3 rzędów, ale aż 243 potencjalne drogi do wygranej. To bardzo ciekawe rozwiązanie, które sprawi, że nagrody wpadać będą na wasze konta częściej, niż zwykle. Wykorzystano przy tym system Wild, Scatter, grę bonusową i darmowe spiny. Klasycznie wygracie wyłącznie 60 żetonów, ale przy maksymalnej grze i wykorzystaniu opcji Scatter, sięgniecie nawet po 121 000 oczek za jednym tylko zamachem. To z kolei niebywała liczba, która kusić powinna każdego.

Gra dostępna jest do wykorzystania za sprawą demo credits. Innymi słowy, całość przetestujecie za darmo, bez konieczności zakładania konta. To bardzo fajna opcja, gdyż dokładnie przybliży wam system zabawy. Na dole znajdziecie stan swojego konta, przycisk automatycznej gry, a także wartość zakładu, potencjalną wygraną. Znaki to z kolei te karciane od 10 do asa, ale też rody Starków, Lanisterów, Baratheonów oraz Targaryanów. Scatter oznakowany jest jako żelazny tron i w przypadku gdy traficie 3, 4 lub 5, otrzymacie fazę darmowych spinów. Wild to logo serialu. Istnieje też tajemnicza moneta Valar Morghulis…

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Game Of Thrones

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Game Of Thrones za darmo onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe