Fenix Play 27 Deluxe jednoręki bandyta za darmo
Graj teraz

Fenix Play 27 Deluxe

  • Wazdan

Automat Fenix Play 27 Deluxe jest produkcją studia deweloperskiego Wazdan. Ten słynny operator wydaje wiele gier, które podbijają rynek, dlatego warto się przyjrzeć tej pozycji i sprawdzić czy ona również ma odpowiednie do tego predyspozycje. Sam tytuł nawiązuje bezpośrednio do feniksa, odradzającego się z popiołu, co jest jedną z ciekawszych legend na świecie. Jak przekuć to na sukces w kasynie internetowym? Mówimy „sprawdzam” i rzeczywiście oceniamy wszelkie funkcjonalności tej produkcji. Zapraszamy do krótkiej lektury.

Zacznijmy od tego, że slot Fenix Play 27 Deluxe jest bardzo ciepły. Odstępuje też – na plus – graficznie od wielu pozycji Wazdan. Zamieszczono go na 3 bębnach oraz 3 rzędach, gdzie łącznie gracz sięgnąć mogą po 27 zwycięskich linii. Co ciekawe, stawki minimalne sięgają tutaj 0,25 żetonu, co jest wartością większą niż w standardzie. Stąd też siłą rzeczy liczyć możecie na potencjalnie większe wygrane niż zwykle. Współczynnik RTP jest tutaj nieznany, co dotyczy wszystkich gier studia, natomiast jackpot bazowy wynosi 1 600 żetonów. To również ciekawy wynik i jeden z powodów, dla których warto polecić Feniksa Deluxe.

Jak prezentuje się gra? Bardzo kolorowo, aczkolwiek motywem przewodnim są tu barwy niebieskie (niebo) i pomarańcz (feniks). Za wygrane odpowiadają oczywiście drogi, czyli paylines. To one wskazują wygrane, które w tym przypadku uzyskuje się zawsz od lewej do prawej strony. Wyjątkiem są Wild. Na dole mapy widnieje spis kredytów demo, a także wybór granych linii, wartość żetonów, stawka zakładu czy jego wersja maksymalna.

Symbolika w grze jest całkowicie pozbawiona grafik karcianych. Wystarczy kilka spinów, by przywyknąć do owoców, słońca, monety czy feniksa. Najlepiej opłacane będą oczywiście słońce, moneta i feniks, który występuje tu także jako Wild. Zamienia on wszelkie inne symbole z całej planszy.

Grę można testować absolutnie za darmo. Odpowiada za to fikcyjna waluta, która nie wymaga zakładania konta ani też dokonywania depozytu, nawet w niskich wartościach. Życzymy powodzenia.

Graj za darmo Fenix Play 27 Deluxe

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Fenix Play 27 Deluxe jednoręki bandyta za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe