Flame Dancer gra wrzutowa online
Graj teraz

Flame Dancer

  • Novomatic

Flame Dancer to gra wrzutowa online, której producentem jest firma Novomatic. Jest to gra, która tematycznie nawiązuje do pokazu tancerzy z płomieniami, jaki rozgrywa się na Hwajach. Dzięki temu zetkniemy się tutaj z klimatem oraz symbolika typowo tropikalną, egzotyczną. Jest to gra, w jakiej zastosowano rozwiązania znane z innych nowszych produkcji tego studia.

Flame Dancer to jednoręki bandyta za darmo, w jakim zetkniemy się z systemem i modelem gry charakterystycznym dla tego studia. Mamy tutaj slot, na który składa się 5 bębnów oraz 3 rzędy. Umieszczono dodatkowo tutaj dla graczy 20 linii wygrywających. W podprzeciwieństwie do wielu innych produkcji, tutaj zmniejszono liczbę poziomów zakładu, w wyniku czego najwyższy możliwy wkład w grę to 4 tysiące kredytów na jeden obrót.

Ta gra hazardowa zaopatrzona została w różnorodne symbole o większej lub mniejszej wartości wygranych. Są to symbole typowo hawajskie, jak choćby wulkan, ukulele, bębny, drink w kokosie, a także symbole karciane od asa do 10. przy najwyższym zakładzie wygrać możemy najwięcej dzięki wulkanowi – 400 tysięcy monet.

W grze zastosowano także symbol wild jako tytułowy tancerz z płomieniami. Zastępuje on wszystkie inne symbole. Scatter jako pochodnie to do 100 tysięcy monet oraz 7 darmowych spinów z innym trybem występujących znaków wild na bębnach.

Graj za darmo Flame Dancer

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Flame Dancer gra wrzutowa onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe