Samba Carnival darmowy automat online
Graj teraz

Samba Carnival

  • Play'n GO

My świętujemy karnawał przez cały rok! Jak potwierdziło studio Play N’ Go, wcale nie musimy czekać do sylwestra, by świetnie się bawić. Właśnie z takim założeniem powstał slot Samba Carnival, który bezpośrednio nawiązuje do tego pięknego święta i okazji do zabawy. Jest zatem kolorowo, barwnie i wciągająco, także za sprawą dodatków, na które się zdecydowano. Dla wszystkich graczy stworzyliśmy mini poradnik, aczkolwiek dobrze jest wiedzieć, że deweloper zadbał również o wirtualną walutę. To za jej sprawą możecie grać w tytuł bez ponoszenia własnych kosztów. Tym samym nie ma konieczności składania depozytu (o jakiejkolwiek wartości) czy rejestrowania konta, jeśli zwyczajnie nie jesteście do tego przekonani. Zagracie i tak, aczkolwiek bez możliwości na wygrane pieniężne.

W grze od studia Play N’ Go znajdziecie ciekawy układ 5x3, niezwykle barwny, pełen roślinności, fajerwerków. Na dole widnieje wasza ilość żetonów, ale także ilość obstawionych, linie, zakład maksymalny, gra automatyczna czy żółty przycisk spinowania. Na planszy widnieje siedem podstawowych znaków: cytryny, pomarańcze, arbuz, ananas oraz trzy tancerki, z czego różowa warta jest przy układzie 5 symboli aż 2 500 żetonów. Najważniejsze są wszak Wildy, które nie tylko zamieniają wszystkie znaczki, ale również odpowiadają za pomnożenie nagród. Gracze mają w Samba Carnival szanse wyłapania mnożników od 2 do 5, co może zapewnić jeszcze więcej gotówki, niż w podstawowym jackpocie. Do tego dostępna jest gra bonusowa, która pojawia się, gdy na mapie znajdą się bębenki. Wówczas wygrane będą pokaźniejsze o 150x, co też jest prognostykiem idealnym, szczególnie dla tych, dla których liczą się duże wygrane i ogromne kumulacje.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Samba Carnival

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Samba Carnival darmowy automat onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe