Automat hazardowy Beach Babes za darmo online
Graj teraz

Beach Babes

  • Microgaming

Każdy kto choć trochę tęskni do lata, bez wątpienia będzie chciał pograć w automat Beach Babes. To wideo slot, którego twórcami są specjaliści ze studia Microgaming. Samo to w sobie jest odpowiednią recenzją. Mamy tu do czynienia z ekipą, która doskonale łączy stare nawyki z najnowocześniejszymi technologiami tego rodzaju. Tym samym przenosimy się na plażę, by pokazać wam wszystkie mocne strony tego właśnie zestawienia. Przed wami gorące Beach Babes!

Po pierwsze wypada powiedzieć, że jest to gra wykorzystująca układ bębnów w stylu 5x3, to jest z trzema rzędami. Do tego dochodzi 25 zwycięskich linii, na które polować będziecie w każdym spinie. Minimalna wartość obstawianych żetonów jest tu bardzo niska, dlatego zadowoleni będą również gracze początkujący, którzy nie chcą dużo inwestować. Gra oferuje system Scatter oraz Wild. Na dole znajdziecie wgląd w menu, a także wybór stawek za linię, wartość żetonów czy też maksymalny zakład i naturalnie przycisk rozpoczynający grę, kryjący się pod nazwą „spin”, nie tłumaczoną nigdy na język polski.

Wszystko to możecie poznać także za darmo, za co odpowiada wirtualna waluta stworzona przez deweloperów gier. Pozwala ona na sprawdzenie mechanizmów, bez konieczności zakładania konta czy też składania depozytów. Sam wideo slot oddaje nam takie znaki jak te karciane od 9 do A, ale też ratownika, piłkę plażową czy też Wild, który pozwala na wymianę innych znaków z planszy, by te lepiej pasowały do układów na które polujecie. Jest też scatter, który odpowiada tutaj za fazę darmowych spinów. Te obroty pozwolą na znacznie więcej gry i jednocześnie, pokaźniejsze wygrane przez odpowiednio zainstalowany mnożnik w spinach.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Beach Babes

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Beach Babes za darmo onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe