Graj za darmo w slot Thousand Islands
Graj teraz

Thousand Islands

  • Microgaming

Zachęcamy do gier klasycznych. Automat Thousand Islands to propozycja Microgaming, którą można kojarzyć z jednorękim bandytą. To prosty system, aczkolwiek sprawdzony, bezpieczny i błyskawiczny w rozegraniu. Wielu graczom właśnie o to chodzi. W tym przypadku szablon graficzny nawiązuje do podbojów kolonialnych ze średniowiecza. Statki z tej pozycji odpowiedzialne będą za dostarczenie pokaźnych kwot pieniężnych. Dla naszych czytelników recenzujemy tytuł i sprawdzamy je wszelkie możliwości, wynikające z możliwej zabawy.

Thousand Islands wykorzystało układ 3 bębnów i 3 rzędów, gdzie wygrywa jedna główna linia. Jest ona doskonale oznaczona na planszy, dlatego nie będzie żadnych przeszkód do tego, byście poznali pozycji już od pierwszego rzutu okiem. W grze nie ma symboli Scatter ani wynikających z tego darmowych spinów, jednakże pokuszono się o implementację Wild, który będzie tu zresztą najlepiej opłacany.

Grę możecie bez trudu testować za darmo. Odpowiada za to fikcyjna waluta, która jest nieograniczona i nie wiąże gracza w żaden sposób. Tj. nie musicie zakładać konta ani tym bardziej składać depozytu. Na tej podstawie poznacie Thousand Islands i szybkość z jaką można rozgrywać tu poszczególne partie. To ciekawa opcja też dla tych osób, które ograniczają ryzyko do minimum.

Na dole planszy znajdziecie wszelkie spisy dotyczące gry. Będzie przejście do banku, eksperta, opcji gry, wyboru wartości stawki, zakładu maksymalnego czy po prostu spinowania. Znaki dostępne w grze? Różnego rodzaju bary: Any, pojedyncze, podwójne i potrójne, a także wisienki, siódemki i plansza z oznakowaniem 1000, która jednocześnie jest tu traktowana jako Wild. Te jak wiecie, modyfikują ustawienie planszy tak, by zaoferować graczowi potencjalnie największe wygrane. Czas zapolować na wróżki i sięgnąć po kasę!

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Thousand Islands

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj za darmo w slot Thousand IslandsZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe