Fruit Warp darmowy automat online
Graj teraz

Fruit Warp

  • Thunderkick

Slot Fruit Wrap jest technologicznym arcydziełem studia Thunderkick. Ten deweloper przyzwyczaił już nas do rozwiązań absolutnie nieszablonowych, których nie znajdziecie u konkurencji. W tym automacie teza ta się zdecydowanie potwierdza. Z klasycznych owocówek zrobiono tu planszę, która z pozoru nie przypomina nawet gier tego rodzaju. Jak to wygląda w praktyce i czemu gorąco zachęcamy do spróbowania swoich sił? Przekonajmy się wspólnie!

Pomysł ten wykorzystuje co prawda klasyczną planszę Thunderkick, zatem na dole znajdziecie przełączniki ustawień, wyłącznik dźwięków, a także opcje wyboru stawek, gry automatycznej czy po prostu guzik SPIN w prawym dolnym rogu. Kluczowe wydaje się jednak pole gry, które nie ogranicza się do standardowego systemu bębnowego. Nie widać tu bowiem ramek czy planszy samej w sobie. Spinowanie oznacza pojawianie się owoców, które docierają do nas z głębi grafiki. Ten pomysł jest na tyle nietypowy, że prawdopodobnie nie mieliście okazji go przetestować nigdy wcześniej. Przydatne do tego będą fikcyjne pieniądze, na które pozwala Thunderkick. To opcja tego studia, która zakłada grę w trybie „Free play”, czyli darmowym. Nie ma przy tym konieczności zakładania konta czy tym bardziej składania depozytu, po prostu pospinujecie i pogracie, poznając system, dźwięki, symbolikę i wszelkie dodatki, których jak zwykle jest bardzo dużo.

Symbole z gry to wiśnie, śliwki, truskawki, winogrona, banany, pomarańcze i trzy owoce dodatkowe, które poznają wyłącznie osoby dobrze zaznajomione z krajami egzotycznymi. Na ich podstawie wygracie do 216 żetonów w trybie standardowym, tj. przy pojedynczym spinie bez bonusów. Stanie się tak wówczas, gdy na planszy pojawi się dziewięć jednakowych znaków, co jest tu możliwe. Tytuł ten zaoferuje zresztą kilka specyficznych rozwiązań i dodatków jak Fruit Modes w trzech wydaniach. Odpowiadają one za fazę Warp Meter, który się uzupełnia, oddając mnożniki i siłą rzeczy powiększając wygrane.

Jak już wspomnieliśmy, całość jest na tyle nietypowa, że najlepiej jest to sprawdzić na własnej skórze – testujcie już teraz!

Graj za darmo Fruit Warp

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Fruit Warp darmowy automat onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe