Gra hazardowa Double Magic bez depozytu
Graj teraz

Double Magic

  • Microgaming

Zawsze dobrze się wraca do slotów klasycznych. To gry, które bezpośrednio przypominają jednorękiego bandytę, widzianego jeszcze w czasach pubów i klubów z końca ubiegłego wieku. To niezwykle proste, aczkolwiek szybkie w użytkowaniu sloty. Autorem Double Magic jest Microgaming, czyli studio najbardziej popularne z implementacji takich właśnie rozwiązań. Dzięki temu możecie przenieść się w czasie, a przy tym wszystkim mieć absolutną gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności wykorzystanego systemu. Zapraszamy do tej mini recenzji, sprawdzamy w niej każdy potencjalny aspekt gry w Double Magic.

Gra wykorzystuje oczywiście 3 bębny i 3 rzędy, czyli najbardziej powszechne rozwiązanie. Wpływa ono w pierwszej kolejności na prostotę i szybkość zabawy. Ta jest tu zresztą kluczowa, bowiem klasyki dają tak zwyczajnie, natychmiastową możliwość wzbogacenia się. Jest tylko jeden zwycięski układ, a minimalna wartość zakładu jest zaprawdę niska. Brakuje tu fazy Wild, Scatter, darmowych spinów czy gier bonusowych, co tylko przyśpiesza zabawę. Przy tym wszystkim studio Microgaming rekompensuje te braki przez wysoki jackpot, który sięga tu 1 600 żetonów.

Jeśli chcecie poznać grę bliżej, możecie do tego wykorzystać demo credits. Są nieograniczone i pozwalają na spinowanie tak długo, jak będziecie pewni, że wybraliście dobrze. Na dole planszy znajdziecie opcje, pomoc, a także wybór stawiania zakładu i przycisk SPIN. Jakie z kolei dostępne są znaki? Różnego rodzaju bary, ale też wiśnie i siódemki. Najlepiej płatna jest naelektryzowana gwiazda, to ona odpowie tu za największe wygrane i na nie będziecie polować w szczególności.

Rozrywka w Double Magic jest banalnie prosta, ale jednocześnie rozbudza marzenia o wielkich wygranych. Gorąco doradzamy wam przetestować.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Double Magic

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Double Magic bez depozytuZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe