Gra hazardowa Happy New Year bez depozytu
Graj teraz

Happy New Year

  • Microgaming

Prezentujemy niezwykle charakterystyczny tytuł, który stworzony został przez studio deweloperskie Microgaming, automat Happy New Year. Nawiązuje do chińskiego nowego roku, dlatego dla wielu graczy może wydawać się całkowicie niezrozumiałe. Wszystko to za sprawą specyficznego alfabetu, który w Europie nie będzie rozpoznawalny. Mimo tego zdecydowaliśmy się wyjść wam naprzeciw i pokazać co możecie spotkać w tej ekskluzywnej pozycji i czemu warto spróbować swoich sił. Naszym zdaniem to jedna z tych pozycji, która nawiązując do klasyków z lat 90-tych pokazuje bardzo mocne strony zagadnienia. Jednoręki bandyta był wówczas hitem w każdym pubie i barze, stąd cieszy nas, że te trendy w pewnym stopniu zostały zachowane.

Zacznijmy główną recenzję od tego, że Happy New Year w wydaniu Microgaming nawiązuje do noworocznego święta. Bazuje wyłącznie na trzybębnowym układzie w którym tylko jedna – ta środkowa – linia zwycięża. Znaki, jakie napotkacie to symbole świąt, czyli fajerwerki w różnych wydaniach, lampiony oraz hasła główne, których znajdziecie pięć rodzajów. Największy z nich zagwarantuje nawet 2 400 więcej żetonów od wartości, którą postawiliście. To całkiem sporo i nic dziwnego, że wielu z nas decyduje się na zabawę tylko z tego względu.

Gra wygląda prosto, nie ma tu trudnego schematu graficznego, grafika również trafia w ucho. To czerwona tablica, przyjemna i ciepła. Na dole znajdziecie ilość postawionych żetonów, wartość zakładu oraz potencjalną wygraną, przyciski gry, wartości maksymalnej i spinu – czyli gry bezpośredniej. Symbol Wild daje mnożniki, nawet czterokrotne, zamieniają też wszystkie znaki graniczne, tak by powiększyć szanse gracza na końcowy sukces. To główny atut tej pozycji. Grając w Happy New Year od Microgaming przeniesiecie się do chińskiego nowego roku, który jest ciepły i kolorowy, czyli dokładnie taki, na jaki wielu z nas liczy.

Polecamy tego slota z wielu powodów, przede wszystkim też dlatego, że ta klasyczna odsłona gry w internecie mimo wszystko jest prosta i interesująca. Nie będzie też konieczności inwestowania dużych pieniędzy.

Graj za darmo Happy New Year

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Happy New Year bez depozytuZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe