Gra wrzutowa Xmas Joker za darmo
Graj teraz

Xmas Joker

  • Play'n GO

Miło jest nam zaprezentować automat Xmas Joker. To świąteczny wideo slot od Play N’ Go, który nawiązuje swoim stylem do klasycznych jednorękich bandytów. Znajdziecie w nim zatem niezwykle prosty układ w rozmiarach 3x3 (3 kolumny i 3 rzędy), który bezpośrednio nastawiony jest na święta Bożego Narodzenia. Specjalnie dla was sprawdzamy wszystkie poszczególne aspekty tytułu, szczególnie, że znajdziecie w nim Scattery czy fazę darmowych spinów. To na pewno pozycja, którą dobrze jest zbadać, nie tylko od święt.

Xmas Joker oferuje 5 zwycięskich układów, które są doskonale przedstawione na samej planszy. Jak już zaznaczyliśmy, to tylko trzy kolumny. Na dole znajdziecie zwycięskie układy, system automatycznej gry, stawkę na linie, żetony i łączną wartość spina. Można przy tym od razu wybrać maksymalne zestawienie. Jest też przycisk SPIN, który rozpoczyna zabawę. Możecie to poznać za pomocą wirtualnej gotówki. To fikcyjna kasa, która daje pełnie możliwości całego Xmas Joker, z tym oczywiście wyjątkiem, że nie wygracie w tej sposób realnych środków. Jest to jednak ciekawe i bezpieczne rozwiązanie, kiedy gracie ostrożnie i nie lubicie zbędnego ryzyka.

W grze nie ma znaków Wild, co jest dość nietypowe, jednakże zastępują je Scattery, symbolizowane przez Jokera. Jeśli ustrzelicie w tej fazie trzy symbole świątecznych prezentów, automatycznie otrzymacie 10 free spins do przekręcenia. Podczas tej fazy możliwe jest jej ponowne wywalczenie, dzięki czemu wywalczycie nawet 100-krotność postawionego zakładu. Taki potencjalny jackpot robi wrażenie, dlatego bez wątpienia jest to atut na którego polować będziecie najczęściej. Przy tym wszystkim gra jest niezwykle przejrzysta, dlatego doradzamy pograć przy pierwszej możliwości. Play N’ Go zrobiło to dobrze!

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Xmas Joker

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra wrzutowa Xmas Joker za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe