Darmowa gra wrzutowa Lucky Charmer
Graj teraz

Lucky Charmer

  • Microgaming

Lucky Charmer Slot to gra hazardowa, która jest dziełem firmy Microgaming. Gra ta osnuta jest wokół tematyki zaklinaczy węży. Spotkamy się z tu z wizerunkiem hindusa, który za pomocą instrumentu muzycznego zaklina tańczące węże. Jest to bardzo prosty video slot, który wygląda niczym żywcem wyciągnięty ze stacjonarnego kasyna czy punktu do gier. Możemy poczuć się niczym stojąc tuż przed prawdziwą maszyną wrzutową.

Pod względem systemu gry Lucky Charmer jest bardzo podobny do klasycznych maszyn wrzutowych. Mamy tutaj do czynienia z 3 bębnami oraz kilkoma standardowymi symbolami. Wysokość naszych wygranych uzależniona będzie od wyboru poziomu zakładu. Mamy tutaj 3 takie poziomy, które determinują mnożnik za wygrane. Samą tabelę wypłat w Lucky Charmer mamy zaprezentowaną tuż obok bębnów.

Jakakolwiek papryka przyniesie nam od 1 do 3 monet. 2 papryki to od 2 do 6 monet. 3 papryki na linii wygrywającej równają się 10, 20 lub 30 monetom. 3 pojedyncze symbole BAR to 20, 40 lub 60 monet. Podwójny BAR przyniesie nam 50, 100 lub 150 monet, a potrójny BAR wiąże się z 200, 400, 600 monetami. Na więcej liczyć możemy dzięki 3 siódemką 777, które dadzą nam 400, 800 lub 1200 monet. W systemie obecne są także zielone węże. Są one najbardziej wypłacalnymi symbolami, dzięki którym możemy liczyć na 1000, 2000 lub nawet 5000 monet!

W grze znajduje się także królewska złota kobra. Ma ona podwójne zadanie w Lucky Charmer. Jest w stanie zastąpić na bębnach zieloną kobrę, dzięki czemu zyskamy większą szansę na lepszy układ. Przynosi ona nam także specjalną grę bonusową, co się rzadko trafia w automatach z 3 bębnami. Przechodzimy wtedy do drugiego okna, w którym to zaklinacz węży za pomocą swego instrumentu próbuje z koszy wybawić różne postaci. Znajduje się tam między innymi kosmita czy Elvis! Możemy wtedy liczyć na całkiem ciekawe nagrody.

Warto wobec tego wszystkiego już teraz wypróbować video slot Lucky Charmer.

Graj za darmo Lucky Charmer

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wrzutowa Lucky CharmerZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe