Gra hazardowa Orcs' Battle bez depozytu
Graj teraz

Orcs' Battle

  • Microgaming

Przed wami automat Orc’s Battle, gra o zielonych bestiach, bezpośrednio ze studia Microgaming. To właśnie ten deweloper odpowiada za lwią część klasyków, pojawiających się na rynku. Dlatego właśnie miło nam opisać pozycję i sprawdzić co wyróżnia ją na tle konkurencji. Jednym z czynników kluczowych będą tu właśnie orkowie, których kojarzyć można ze słynnych gier komputerowych Warcraft bądź powieści Tolkiena (Władca Pierścieni). Przeniesienie tego świata do wideo slotów to nie lada gratka i musimy przyznać, operatorowi się to udało.

Orc’s Battle przedstawia nam slot w układzie 5x4, czyli z aż czterema rzędami. Zapewnia on 50 możliwości wygranych, z czego główny jackpot wyniesie 1 000 żetonów. Sama plansza bezpośrednio nawiązuje do tytułu i jest mocno charakterystyczna, utrzymana w ciemnych barwach. Na dole znajdziecie spis zwycięskich układów, postawione linie, wartość żetonów i poszczególnego zakładu. Oczywiście wszystko to możecie sprawdzić za pomocą wirtualnej waluty. To fikcyjna gotówka, na podstawie której poznacie mechanizmy, dźwięki, wszelkie dodatki, które zastosowano w grze. Przejdziemy teraz do konkretnej rozgrywki.

W grze znajdziecie klasyczne rozwiązania rodem z karcianek, tj. wszystkie znaki od 9 do A. Do tego dochodzą cztery symbole orków, z czego topór, który wypłaca aż 1 000 żetonów nagrody w przypadku w którym uda się ich w zwycięskiej linii zebrać pięć sztuk. Do tego dochodzą dwa kluczowe znaki, czyli Wild oraz Scatter. Ten drugi skrywa się pod logotypem gry i jest niezwykle cenny. Zapewnia on bowiem fazę darmowych spinów, a także dodatkowo mnoży otrzymane wyniki. Wild z kolei zamienia wszystko to, co znajduje się na planszy, by jeszcze dodatkowo powiększyć nasze rezultaty.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Orcs' Battle

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Orcs' Battle bez depozytuZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe