Darmowy automat do gry Si Xiang
Graj teraz

Si Xiang

  • PlayTech

Si Xiang Slot to przykład gry hazardowej typu jednoręki bandyta, za której sukcesem stoi firma Playtech. Ten video slot jest inspirowany kulturą orientu, zwłaszcza Chin. Obecne dźwięki, podkład muzyczny tylko nas w tym utwierdzają, jak i również typowa symbolika dla tego kraju. Jak przystało na typowe produkcje marki Playtech, mamy tutaj do czynienia z automatem online o bardzo ładnej grafice w jakości HD oraz dobrej oprawie dźwiękowej.

Si Xiang to klasyczny dziś video slot, który składa się z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Umieszczono na nim 9 linii wygrywających. Ponieważ mamy tutaj całkiem sporą rozpiętość pod względem stawek, możemy idealnie obrać swą strategię czy przygotować portfel na grę. Minimalna stawka to 0.01, natomiast maksymalna, uwaga - aż 900! Jak widać, przy tak wysokiej stawce można liczyć na całkiem pokaźne wygrane.

Si Xiang korzysta ze standardowych symboli karcianych czyli A, K, Q, J, 10 oraz 9. Są one prezentowane w azjatyckim stylu, przez co przypominają elementy chińskiego alfabetu. Są to oczywiście mniej wartościowe symbole. Na znacznie więcej możemy liczyć dzięki symbolom żółwia i węża, ptaka, białego tygrysa oraz smoka. Ten ostatni może nam zagwarantować nawet 10 tysięcy monet. W grze obecne są także symbole specjalne. Wild jako yin yang pojawia się na bębnach numer 2, 3 , 4 i zastępuje wszystkie inne symbole wraz z podwojeniem ich wartości. Scatter z kolei jako logo gry Si Xiang zwiększa przelicznik wygranych.

W grze brakuje darmowych spinów, rundy bonusowej czy też popularnej na rynku opcji gamble z okazją do podwojenia wygranych. Jedynym udogodnieniem jest możliwość skorzystania z opcji turbo mode, która znacząco skraca czas obrotu bębnami. Nie da się jednak ukryć, że video slot Si Xiang jest w stanie przynosić całkiem wysokie wygrane, zwłaszcza w sytuacji, kiedy skorzystamy z okazji na postawienie całkiem wysokich stawek. Jest w związku z tym polecana osobom z większą zawartością portfela, które lubią ryzyko.

Graj za darmo Si Xiang

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy automat do gry Si XiangZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe