Darmowa gra wrzutowa Tiger Moon
Graj teraz

Tiger Moon

  • Microgaming

Tiger Moon Slot to jeden z ciekawych produktów hazardowych marki Microgaming. Jest to video slot osadzony w tematyce azjatyckiej. Nawiązuje on do kultury chińskiej, gdzie tygrysy od dawna stanowią bardzo ważne symbole. Gra posiada prostą oprawę graficzną, w której to dominują azjatyckie symbole, lokalne góry.

Tiger Moon to klasyczny automat online, który został zbudowany z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Nie posiada on standardowych linii wygrywających, albowiem należy do serii slotów 243, czyli dających nam aż 243 sposoby na wygrane. Minimalna stawka w grze wynosi 0.01, natomiast najwięcej za jednym razem możemy postawić 37.50. Daje nam to w rezultacie całkiem spore pole do manewru pod względem obranej strategii czy też budżetu na grę.

Tiger Moon oferuje nam na bębnach różnego typu symbole. Najwięcej spotkamy symboli karcianych, czyli A, K, Q, J, 10 oraz 9. Z oczywistych względów są to najmniej wartościowe symbole, przez co i wygrane z nich nie będą zbyt wysokie. Na znacznie więcej liczyć możemy dzięki symbolom azjatyckim. Jest to drewniany pojemnik ze złotem, postać owada, kobieta oraz mężczyzna wyglądem przypominający chińskiego księcia. W grze obecne są także symbole wild i scatter. Ten pierwszy pod postacią złotej monety zastępuje wszystkie inne symbole na bębnach z wyjątkiem scatter. Pojawia się jednak tylko na 2 i 4 bębnie. Jeśli znajdzie się na bębnie 2, to daje nam dodatkowo przelicznik x5, a jeśli na 2 i 4 to zyskamy nawet przelicznik wygranych x20. Scatter z kolei jako tytułowy Moon Tiger przynosi nam darmowe spiny. Przy 3 zyskamy 8, przy 4 będzie to 16, a przy 5 scatterach 24 darmowe spiny. W czasie rozgrywki takimi darmowymi obrotami zwiększa się mnożnik naszej wygranej. W systemie znajduje się również opcja gamble, gdzie wybieramy jeden z kolorów kart. Możemy przez to podwoić swą wygraną.

Warto już teraz koniecznie sprawdzić, co ciekawego zaoferuje nam video slot Tiger Moon.

Graj za darmo Tiger Moon

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wrzutowa Tiger MoonZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe