Little Britain bezpłatna gra
Graj teraz

Little Britain

  • PlayTech

Slot Little Britain to angielski serial komediowy, który Playtech przeniosło bezpośrednio do kasyn internetowych. Zaproponują nam bardzo udaną rozrywkę, która odwzorowana jest na ciekawej planszy, pełnej przygód i uśmiechu. Sama gierka oferuje nam układ 5 bębnów i 3 rzędów co jest bardzo charakterystyczne i przede wszystkim całkowicie bezpieczne z punktu widzenia mechanizmów. Jest on popularny i sprawdzony przez miliony graczy z całego świata. Kolejne dobre wiadomości nakierowane są na stawki minimalne, gdzie za linię zapłacicie nie więcej niż 0,01 żetonu (chyba, że preferujecie grę za więcej, to nie ma problemu!). Jackpot bazowy wynosi równe 1 000 żetonów, natomiast poziom zwrotu do graczy kształtuje się na wysokości 94%, dzięki czemu wygrane nie będą zbyt częste, aczkolwiek pojawią się większe niż u konkurencji.

Specjalnie dla was recenzujemy slota i sprawdzamy wszystkie jego bezpośrednie mechanizmy. Jeśli spojrzycie na planszę, to znajdziecie tam rozpiskę wszystkich układów zwycięskich. Wystarczy rzucić okiem na lewą i prawą stronę, gdzie znajdziemy cyfry. Po najechaniu na nie, pojawią się paski z liniami, które was zainteresują. W dolnej części widnieje menu informacyjne, a także wybór granych linii (od 1 do 30) czy też wartość zakładu. Można skorzystać z gry automatycznej, co przyśpieszy zabawę, jeśli dla przykładu musicie się na chwilę udać do łazienki czy otworzyć komuś drzwi. A jak prezentują się symbole wdrożone do Little Britain?

Sama gra przywita was krótkim intro, które kojarzyć można z telewizji. Na planszy z kolei widnieją znaki karciane, ale też wszelkie postacie, które maksymalnie zapewnią 1 000 żetonów wygranej. Symbol Wild oznakowany jest tu poprzez logo gierki i zapewni wymianę grafik z całej planszy a także równie pokaźne zwycięstwo finansowe. Gra oferuje dodatkowo koło fortuny z pięcioma symbolami. Nie braknie przy tym Expandig Wilds czy też fazy darmowych spinów, których otrzymacie 10 sztuk w razie wylosowania interesującego was znaku. Co ważne, całość można testować za darmo.

Graj za darmo Little Britain

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Little Britain bezpłatna graZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe