Gra hazardowa Rings and Roses bez depozytu
Graj teraz

Rings and Roses

  • Microgaming

Miło jest nam zaprezentować slot Rings and Roses. To jeden z klasycznych slotów, którego autorami są specjaliści z Microgaming. Jeśli zatem pamiętacie czasy jednorękich bandytów w punktach stacjonarnych, to właśnie na takie coś możecie tu liczyć. Przy tym wszystkim deweloper zadbał o pełne bezpieczeństwo i komfort samej gry, dlatego też bez trudu szybko wczujecie się w pozycję i otrzymacie ciekawy pomysł na jesienne wieczory. Polecamy nasz krótki tekst i życzymy udanej lektury.

Gra nawiązuje oczywiście do starych owocówek. Cała plansza jest prosta i bazuje na układzie 3x3 z aż pięcioma zwycięskimi liniami, znajdziecie je na planszy. To oczywiście ukłon w stronę graczy, którzy nie mają dużo czasu i szukają czegoś szybkiego w rozegraniu. Na dole znajdziecie pełen spis opcji, od przejścia do banku, pomocy czy wyjścia z gry, do tego widnieją przyciski wyboru stawki, maksymalnej gry i spinowania rozpoczynającego zabawę. Dla zainteresowanych polecamy sprawdzenie wszystkiego z poziomu strony operatora, służy do tego wirtualna waluta. Nie ma przy tym żadnej konieczności rejestrowania konta czy tym bardziej wpłacania gotówki. Na tej podstawie łatwiej jest stwierdzić, czy gra wam pasuje i w jakim stopniu.

W samej rozgrywce znajdziecie różnego rodzaju Bary, w tym podwójne, potrójne i Any, a także dzwonki, siódemki i Rings and Roses, które służy tu za Wild, zamieniający inne z planszy i dający większe szanse na sukces. Końcowy jackpot w takim rozwiązaniu to nawet 6 000 żetonów. Grę polecamy osobom początkującym, ale też starym wyjadaczom, którzy lubią takie nawiązania do przeszłości, czy też zwyczajnie polują na szybkie gierki. Życzymy powodzenia, sięgnijcie po pełną kumulację!

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Rings and Roses

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Rings and Roses bez depozytuZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe