Gra hazardowa Summertime bez depozytu
Graj teraz

Summertime

  • Microgaming

Slot Summertime jest jedną z ciekawych hybryd od studia deweloperskiego Microgaming. Dlaczego tak piszemy? Otóż w doskonały pomysł łączy tradycje jednorękiego bandyty z nowymi opcjami, które wprowadziły rozwój technologiczny i większe urozmaicenie w samej rozgrywce. Będzie to zatem idealna pozycja dla tych, którzy doskonale pamiętają czasy zabawy w barze czy pubie, ale jednocześnie liczą na to, by zyskać coś więcej. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy krótką recenzję, w której opisujemy wszystkie kluczowe opcje, dostępne w Summertime. Gorąco zapraszamy do lektury, a potem do gry. Zdecydowanie warto!

W Summertime widzimy już aż 5 kolumn a także 3 rzędy. Na tym będziecie bazować swoją rozgywkę. Znajdziecie 9 zwycięskich układów, a także fazy scatter, wild i darmowych spinów. Samo to w sobie jest tu dużym urozmaiceniem, dlatego powinniście jak najbardziej spróbować swoich sił. Podstawowy jackpot wyniesie 750 żetonów, ale możecie go moderować na podstawie wyników pojawiających się na planszy. Skoro już jesteśmy przy niej, to jest ona bardzo kolorowa, nawiązująca przede wszystkim do owoców. Na dole znajdziecie stan konta, ilość obstawianych linii, wartość żetonów czy maksymalny zakład. W prawym dolnym rogu widnieje przycisk gry. Wszystko to bez trudu sprawdzicie za pomocą wirtualnej waluty. To fikcyjna gotówka dzięki której mechanizmy, dźwięki, układy i symbole nie będą miały dal was tajemnicy. Nie trzeba się przy tym rejestrować na stronie operatora ani składać jakiegoś depozytu.

Symbole pojawiające się w grze to Scatter, który odpowiedzialny jest za fazę darmowych spinó1). Wild ukryty jest pod logiem gry i zamienia wszystkie inne grafiki, polując na jak najkorzystniejsze rozwiązanie dla gracza. Wszystko to sprawia, że jest ciekawiej, ale nadal tradycyjnie.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Summertime

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Summertime bez depozytuZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe