Gra hazardowa Safari Sam bez rejestracji
Graj teraz

Safari Sam

  • Betsoft

Automat Safari Sam to jedna z propozycji studia Betsoft. Deweloper przygotował afrykańską i wciągającą pozycję, która zachęca przede wszystkim klimatem natury. To jeden z tych wideo slotów, który poza wielkimi wygranymi pieniężnymi zaoferuje także ciekawe rozwiązania systemowe. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się opracować dla was krótką recenzję, która w bardzo klarowny sposób wyjaśni, dlaczego Safari Sam jest tytułem, po który warto sięgnąć i który doprowadzi do ciekawej rozrywki.

W przypadku tej pozycji natraficie na afrykańską puszczę, która jest tu motywem przewodnim. W slocie zaserwowano nam układ 5-bębnowy z 3 rzędami, który umiejscowiono na prostokątnym polu, obramowanym przez drzewa, co daje nam bardzo ciekawy wygląd końcowy. Wygrane liczone są wyłącznie od lewej do prawej strony, a łącznie ścieżek zwycięstwa znajdziecie tam 20 sztuk. Poziom RTP jest tu nieznany co jest standardem w przypadku gier od Betsoft. Na dole mapy znajdziecie też niezwykle charakterystyczny panel menu, który pokazuje stan konta, wartość zakładu, przyciski jego wyboru, gry automatycznej, maksymalnej i spinowania. Wszystko to łączy się w całość, dzięki czemu możemy przejść do fazy rozrywki.

Podstawowe symbole w grze pozbawione są karcianek, dzięki czemu jest bardziej klimatycznie. Łącznie walczymy o dziewięć znaków, z czego najlepiej płatny jest tytularny Sam a także mieszkanka regionu z wymalowaną na czerwoną twarzą i dzidą. Kluczowe oczywiście będą zatem dwa inne znaczki. Pierwszy z nich symbolizowany przez dzikie zwierzęta (trzy opcjie) służy tu jako Wild. Nie daje żetonów nawet w maksymalnej opcji ale za to wymienia inne znaki z planszy. Jest też grafika mnożnika, który oznacza tu grę bonusową. Trzy sztuki na mapie automatycznie zapewnią tę właśnie fazę. Wypatrujcie też zapadającego systemu Wild.

Jak zatem sami widzicie, jest to prosta i przejrzysta gra. Safari Sam od Betsoft oferuje długą rozgrywkę, którą dodatkowo możecie uzupełnić przez wirtualną walutę. Jest ona w pełni nieodpłatna i nieograniczona czasowo, dzięki czemu system gierki nie będzie miał przed wami tajemnic.

Graj za darmo Safari Sam

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Safari Sam bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe